بهره مندی ۸۶۰ دانشجو از خدمات آموزشی و فرهنگی کمیته امداد آذربایجان شرقی
بهره مندی ۸۶۰ دانشجو از خدمات آموزشی و فرهنگی کمیته امداد آذربایجان شرقی

مهرتبریز-معاون فرهنگی کمیته امداد استان آذربایجان شرقی گفت: از ابتدای سالجاری ۸۶۰ نفر دانشجو در سطح استان از خدمات آموزشی و فرهنگی کمیته امداد بهره مند شده اند. به گزارش خبرنگار ما در تبریز؛بهروز شریف در گفتگو با خبرنگاران ضمن تبریک روز دانشجو اظهار داشت: در راستای توانمندسازی فکری و فرهنگی خانوارهای تحت حمایت، خدمات […]

مهرتبریز-معاون فرهنگی کمیته امداد استان آذربایجان شرقی گفت: از ابتدای سالجاری ۸۶۰ نفر دانشجو در سطح استان از خدمات آموزشی و فرهنگی کمیته امداد بهره مند شده اند.

به گزارش خبرنگار ما در تبریز؛بهروز شریف در گفتگو با خبرنگاران ضمن تبریک روز دانشجو اظهار داشت: در راستای توانمندسازی فکری و فرهنگی خانوارهای تحت حمایت، خدمات تحصیلی به دانشجویان نیازمند صورت می گیرد.

وی از بهره مندی ۸۶۰ نفر دانشجو در سطح استان از خدمات آموزشی و فرهنگی کمیته امداد خبر داده و افزود: از ابتدای امسال تاکنون بیش از دو میلیارد و ۵۸۰ میلیون ریال شهریه دانشجویان تحت حمایت در مقاطع مختلف پرداخت شده است.

معاون فرهنگی کمیته امداد استان آذربایجان شرقی با اشاره به پرداخت وام قرض الحسنه به دانشجویان تحت حمایت، گفت: کمیته امداد به منظور فراهم نمودن بستر کسب علم ودانش در بین جامعه مددجویان تحت حمایت به دانشجویان تحت حمایت متقاضی برای ادامه تحصیل وام دانشجویی پرداخت می کند.

شریف خاطر نشان کرد: به  دانشجویان نخبه نیازمند در حوزه های تحصیلی، قرآنی و ورزشی خدمات ویژه ای ارائه می شود.

وی اضافه کرد: مشاوره های تحصیلی و روانشناسی از دیگر خدماتی است که دانشجویان تحت حمایت کمیته امداد از آن بهره مند می شوند.