بیانیه جمعی از  ایثارگران اصلاح طلب تبریز

مهر تبریز: جمعی از ایثارگران اصلاح طلب تبریز در آستانه دور دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی بیانیه ای صادر کردند .

به گزارش مهر تبریز،در این بیانیه ضمن قدردانی از حضور گسترده و چشم گیر مردم در دور اول انتخابات ، بر اهمیت شرکت هر چه با شکوهتر در دوم و تکمیل حماسه ۷ اسفند ۹۴ تاکید شده است .
در بخشی از این بیانیه آمده است :

((مردم شریف تبریز و آذرشهر و اسکو
حضور و آرای شما در دو انتخابات گذشته ( ریاست جمهوری و دور اول انتخابات دهم مجلس…) واقعیتی بزرگ را نمایان ساخت .
این حضور سنجیده  نشان از اراده مردم برای پاسداشت فضیلتی به نام شایسته سالاری بود . هر رای و حضور شما در پای صندوقهای رای فریاد بر می آورد که:
جهان آشفته حال امروز و گردنه های مرگبار آن برای ملت ها و دولت ها ، مدیرانی با کفایت و میدان دیده با افکارو گفتمانی سنجیده میطلبد . انسانهای سلیم النفسی که بر آمده از تاریخ تمدنی و اعتقادی این مرز و بوم باشند . ایمان دارانی که شعار را به شعور ، احساس را به تعقل ، حرکت را به برنامه و بودن را به تجربه و عمل مزین بنمایند .
جهان آشفته حال است . افراطی گری بیداد میکند .اقتصاد جهانی لرزان و اخلاق در سایه این نابسامانی  ها در حال فرو پاشی . انسان تا کنون چنین حقیر نبود جانش و کرامتش…))

در این بیانیه ضمن تاکید بر شایسته سالاری و سپردن مجلس قانون گذاری به پاک دستان ، از آحاد ملت خواسته شده در گزینش خادمین خود حساسیت های لازم را بکار گیرند .

ایثارگران اصلاح طلب در این بیانیه آورده اند : (( امروز تاکید بر همه داشته ها و دارایی های این مرز و بوم علی الخصوص در حوزه نیروی انسانی خوش فکر ، با ایمان و البته با برنامه یک اصل است . تاکید بر هم آوایی و همسرایی با پرچمی که بر دوش شایستگان ملت بر افراشته خواهد شد یک مطالبه ملی است . بزرگی و شکوه این ملت پرچمدارانی بزرگ میطلبد.))

در خاتمه این بیانیه عنوان شده : (( ما جمع ایثارگران اصلاح طلب  استان که دگر دیسی مثبت و کمال گرا در راستای ارتقای وضعیت زندگی مردم و منافع ملی را یک فریضه و تقویت جبهه شایسته سالاری را برای اداره کشور یک اصل میدانیم ، چهره های امید آفرین و خوش فکر را به شرح زیر معرفی و امیدواریم با دستان پر اراده و همت شما حماسه ای دیگر که بر آمده از شعور و امید به افق های درخشان است شکل بگیرد .))
بیانیه یاد شده که با امضاء جمعی از فرماندهان و رزمندگان دوران دفاع مقدس منتشر شده ، از لیست ” امید ” متشکل از :

۱ – زهرا ساعی
۲ – علی اصغر الموسوی
۳ – شهاب الدین بیمقدار
۴ – عباس عباس زاده
حمایت شده و انتخاب آنان را در راستای تداوم آرمان های شهداء گرانقدر ، امام راحل و انقلاب اسلامی  ضروری دانسته اند .
اسامی امضاء کنندگان بیانیه مذکور به شرح ذیل است :
مصطفی مولوی –  دکتر شکور اکبرنژاد- دکتر فرج قلی زاده – دکتر درس خوان- ابراهیم باقرزاده- کریم فتحی – دکتر آیت – ناصر اسلامی- میرقادر موسوی- دکتر عمرانی- سید غلام وطنی خطیبی- خلیل احمدزاده- محمدرضا چمیده فر- ایوب رستمی- دکتر قاسم خازن – علی اکبر خازن- علی غفوری – پرویز چمنی- کریم خطیبی- دکتر پورفیض- امیر شکاریان- اسماعیلی- جواد نوبخت- یونس صمدنژاد- یحیی نوریان- یونس یوسفی- جعفر دادخواه- حسین عیوضی- سردار محمدزاده- کاظم امانی- دکتر الهامی- جواد جباری شهیر- حجت سیاستی- محمود صادقی- صادق مه نمای اقدم- محمدرضا قاضیان- دادیزاد- علیرضا ذاکری- سرهنگ غلامعلی شیرازی- پرویزشاطری- شیخ احمد امیری- عیسی غیور- سجاد جهانشیر- مالک بهرامی زاده – حسین نجفی- امیر اسدی – ابراهیم فتحی- نصرت شاهدی- حاج آقا مهدوی- حسین رضائی- کریم عبداله زاده-علیرضا معصومی- کاظم قربانی- محمود امن زاده- محمدرضا غفوری- حمزه نصرتی- وهاب اصل رحیمی- موسی خلیلی- کاظم صدیقیان- عبدالرحمن ارشدی- حسن حسین زاده- ابوالحسن اشرفی- رحیم پژوهنده- عبداله سپهری- سید منصور موسوی زاده- سید رضا موسوی زاده – عزیز انوری – حسن دشتی – بهمن محمدپور – محمد حسین پناه – وحید نوبخت – علی غریب – اصغر مهدی زاده – محمدرضا قویدل – محمد علیون – محمد شاهین راد – رضا اسدزاده – محمد عبدالله زاده -کمندار حسن زاده- ایرج ایمانی-دکتر فخر- دکتر محمدرضا اسلامی- مهدی محمدی- رسول وطنخواه- علی صادقی- غلامرضا سعیدی- مرتضی آبدار- قلی پور-داود کاظمی نسب- علی زاهدی- محمد رضا ایازی- ناصر امینی

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *