بیانیه دبیر کل جبهه مردمی گام دوم انقلاب اسلامی  به مناسبت یوم الله 13 آبان
بیانیه دبیر کل جبهه مردمی گام دوم انقلاب اسلامی  به مناسبت یوم الله 13 آبان
آرمان تبریز- بسم الله الرحمن الرحیم اَلَّذِینَ ءَامَنُواْ یُقَاتِلُونَ فیِ سَبِیلِ اللَّهِ وَ الَّذِینَ کَفَرُواْ یُقَاتِلُونَ فیِ سَبِیلِ الطَّاغُوتِ فَقَاتِلُواْ أَوْلِیَاء الشَّیْطَانِ إِنَّ کَیْدَ الشَّیْطَانِ کَانَ ضَعِیفًا» «کسانی که ایمان دارند، در راه خدا پیکار می کنند و آنها که کافرند، در راه طاغوت؛ پس شما با یاران شیطان پیکار کنید؛ زیرا نقشه شیطان، ضعیف است. (نساء- 76)

آرمان تبریز-
بسم الله الرحمن الرحیم
اَلَّذِینَ ءَامَنُواْ یُقَاتِلُونَ فیِ سَبِیلِ اللَّهِ وَ الَّذِینَ کَفَرُواْ یُقَاتِلُونَ فیِ سَبِیلِ الطَّاغُوتِ فَقَاتِلُواْ أَوْلِیَاء الشَّیْطَانِ إِنَّ کَیْدَ الشَّیْطَانِ کَانَ ضَعِیفًا»
«کسانی که ایمان دارند، در راه خدا پیکار می کنند و آنها که کافرند، در راه طاغوت؛ پس شما با یاران شیطان پیکار کنید؛ زیرا نقشه شیطان، ضعیف است. (نساء- 76)
یوم الله 13 آبان، نماد استکبار ستیزی و تجلیگاه مقاومت مردم عزیز و جوانان و نوجوانان برومند کشورمان و یادآور سه واقعه مهم تاریخی تبعید حضرت امام خمینی (ره) به علت اعتراض به لایحه ننگین کاپیتولاسیون به دستور آمریکایی‌ها توسط رژیم پهلوی در 13 آبان 1343، حمله به تجمع و کشتار دانش‌آموزان توسط عوامل رژیم پهلوی در 13 آبان 1357 و تسخیر لانه جاسوسی آمریکا در 13 آبان ماه 1358 توسط دانشجویان پیرو خط امام (ره) است که در تقویم پرفراز و نشیب ایران اسلامی به ثبت رسیده است.
در هر سه رویداد مهم، ملت قهرمان ایران به مقابله با استکبار و استبداد برخاسته و همانند سیلی خروشان ریشه‌های استبداد را در کشور از جای برکنده و نهال پر خیر و برکت جمهوری اسلامی ایران را غرس کردند که به یاری خداوند امروز به درخت تناوری تبدیل شده است.
13 آبان امسال متفاوت تر از سال های گذشته است؛ شعار روز 13 آبان امسال « نظم نوین جهانی با نسل آرمانی»، « نسل ضد آمریکا» و « هندسه بدون سلطه» است که با جلوه‌های شورانگیزی از اوج‌گیری قدرت اسلام در مقاومت دلیرانه حزب‌الله و گروه‌های مقاومت فلسطینی در برابر رژیم اشغالگر قدس نمایان شد. پس از دفاع جانانه حزب‌الله لبنان در جنگ 33 روزه و ایستادگی مقاومت فلسطینی در جنگ‌های 22 و هشت روزه، حالا مقاومت فلسطین با برپا کردن “طوفان الاقصی”، شلیک هزاران موشک به قلب سرزمین‌های اشغالی و به اسارت گرفتن مقامات ارشد اسرائیل، این رژیم موقت را برای اولین‌بار در وضعیت دفاعی و انفعال قرار داده است و هیمنه پوشالی آمریکا و اسرائیل بیش از هر زمان در پیش چشم جهانیان فرو ریخته است و اشغالگران قدس را وارد سراشیبی فروپاشی کرده است.
امسال نیز ملت همیشه قهرمان ایران با حضورگسترده در راهپیمایی 13 آبان ضمن اعلام حمایت و پشتیبانی همه جانبه و همیشگی خود از مردم مظلوم فلسطین و از گروه های مقاومت، بار دیگر جنایات گسترده رژیم صهیونسیتی اسرائیل علیه مردم غزه و کشتار کودکان، زنان و غیرنظامیان و بمباران مناطق مسکونی و حمله به بیمارستان ها و کادر درمان را محکوم خواهند کرد.
جبهه مردمی گام دوم انقلاب اسلامی،  بار دیگر ضمن میثاق دوباره با آرمان های امام راحل و تبعیت از اوامر ولی امر مسلمین جهان، حضرت امام خامنه ای (مدظله العالی)، با حضور گسترده و پرشور در راهپیمایی 13 آبان تنفر و انزجار خود را از استکبار جهانی اعلام کرده وبر حمایت همه جانبه  از فلسطین تاکید خواهند کرد.
دبیر کل کشوری جبهه مردمی گام دوم انقلاب اسلامی دکتر عارف بهروز

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیازات ۵ از ۵