بیستم فروردین ماه آخرین مهلت ثبت نام دردومین جشنواره ملی عکس ارس
بیستم فروردین ماه آخرین مهلت ثبت نام دردومین جشنواره ملی عکس ارس

مهرتبریز-دومین جشنواره ملی عکس ارس به همت معاونت فرهنگی ، اجتماعی و گردشگری منطقه آزاد ارس با همکاری انجمن فیلم و عکس ارس برگزار می شود و تمامی علاقمندان حداکثر تا بیستم فروردین ماه می بایست جهت ثبت نام اولیه از طریق آدرس photo.arasfz.ir نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند. به گزارش خبرنگار ما […]

مهرتبریز-دومین جشنواره ملی عکس ارس به همت معاونت فرهنگی ، اجتماعی و گردشگری منطقه آزاد ارس با همکاری انجمن فیلم و عکس ارس برگزار می شود و تمامی علاقمندان حداکثر تا بیستم فروردین ماه می بایست جهت ثبت نام اولیه از طریق آدرس photo.arasfz.ir نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند.

به گزارش خبرنگار ما در تبریز؛دومین جشنواره ملی عکس ارس در چهار بخش شامل طبیعت و منظره، حیات وحش، معماری و مناظر شهری و بخش ویژه صنعت برگزار خواهد شد.

صادق میری، رومین محتشم، داریوش کیانی، ساسان نژادی و سعید احمدزاده هیئت داوران دومین جشنواره ملی عکس ارس را تشکیل می دهند.

بیوک راعی شجاعی، سعید طاعتی، حامد عظیمی و مرضیه صفری اعضای هیئت انتخاب عکاسان مدعو می باشند.

همچنین یوسف داداش زاده بعنوان رئیس ستاد دومین جشنواره ملی عکس ارس، سعید شیرمحمدی بعنوان دبیر، مرضیه صفری دبیر اجرایی، صابر سلیمی دبیر هنری، بیوک راعی شجاعی مسئول دبیرخانه و علی حسین خانی و حامد عظیمی بعنوان طراح و گرافیست از سوی ستاد این جشنواره معرفی شده اند.

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیازات ۵ از ۵