تاثیرگذاری اقدامات فرهنگی در گرو تحقق مدیریت واحد شهری است
تاثیرگذاری اقدامات فرهنگی در گرو تحقق مدیریت واحد شهری است

  به گزارش مهر تبریز، دکتر صادق نجفی  در سی و سومین نشست معاونین و مدیران فرهنگی و اجتماعی کلانشهرها در تبریز، گفت: حجم وسیعی از اقدامات فرهنگی شهری توسط شهرداری ها انجام می شود و نقش شهرداری در اقدامات فرهنگی را نمی تواتن نادیده گرفت. وی ادامه داد: هر ساله یک تفاهم نامه فرهنگی […]

 

به گزارش مهر تبریز، دکتر صادق نجفی  در سی و سومین نشست معاونین و مدیران فرهنگی و اجتماعی کلانشهرها در تبریز، گفت: حجم وسیعی از اقدامات فرهنگی شهری توسط شهرداری ها انجام می شود و نقش شهرداری در اقدامات فرهنگی را نمی تواتن نادیده گرفت.

وی ادامه داد: هر ساله یک تفاهم نامه فرهنگی بین شهرداری تبریز و استانداری امضا می شود که با تکیه بر مفاد آن تفاهم نامه شهرداری موظف می شود حجم وسیعی از اقدامات فرهنگی انجام شده در شهر را عهده دار شود.

وی با اشاره به اهمیت مدیریت واحد شهری خاطرنشان کرد: تاثیرگذاری اقدامات فرهنگی در گرو تحقق مدیریت واحد شهری است و تا زمانی که قانون شهرداری ها اصلاح نشده و مدیریت واحد شهری ابلاغ نشود اقدامات انجام یافته در شهرداری ها و نهادهای دولتی به صورت منسجم انجام نمی شود.

شهردار تبریز ادامه داد: چندین بار از طریق مجمع کلانشهرها مراتب اعتراض خود را به مجلس شورای اسلامی برای اجرایی کردن قانون مدیریت واحد شهری اعلام کرده ایم ولی تا به حال نتیجه ای حاصل نشده است و تا اجرایی نشدن این قانون نمی توانیم کاری بیشتری به ویژه در حوزه فرهنگ پیش ببریم.

گفتنی است سی و سومین نشست معاونین فرهنگی و اجتماعی شهرداری های کلانشهرها و مراکز استان های کشور، به میزبانی معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری تبریز، ۵ و ۶ خرداد ماه برگزار می شود.

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیازات ۵ از ۵