تامین میوه شب عید در استان آذربایجان شرقی
تامین میوه شب عید در استان آذربایجان شرقی

به گزارش خبرنگار ما در تبریز؛ مهندس اکبر فتحی در شهرستان مرند در گفتگو با خبرنگاران تاکید کرد: با تمام امکانات و قوا در تامین، توزیع و نظارت بر کالاهای اساسی همچون مرغ گرم، مرغ منجمد، تخم مرغ، شکر و برنج در شهرستان مرند ورود پیدا کرده ایم و از بابت تامین این کالاها هیچ […]

به گزارش خبرنگار ما در تبریز؛ مهندس اکبر فتحی در شهرستان مرند در گفتگو با خبرنگاران تاکید کرد: با تمام امکانات و قوا در تامین، توزیع و نظارت بر کالاهای اساسی همچون مرغ گرم، مرغ منجمد، تخم مرغ، شکر و برنج در شهرستان مرند ورود پیدا کرده ایم و از بابت تامین این کالاها هیچ گونه مشکل و محدودیتی وجود ندارد.

 وی افزود: مشکلاتی که در بازار وجود دارد به دلیل عدم نظارت کافی در توزیع این اقلام  بود که از این پس با حضور ماموران، نظارت بر توزیع این محصولات در سراسر استان افزایش پیدا خواهد کرد تا این کالاها با نرخ مصوب به راحتی در دسترس مردم قرار گیرد.

 رئیس سازمان جهادکشاورزی استان درباره اقلام ویژه شب عید هم گفت: تمام تلاشها بر این است که از همه ظرفیتها برای ایجاد آرامش در بازار استفاده شود .

 وی از تامین میوه شب عید هم خبر داد و افزود: میوه شب عید در استان تامین و سهمیه شهرستانها مشخص شده است و در روزهای آتی به مرور در اختیار شهرستانها قرار داده خواهد شد.

وی ادامه داد: قیمت عرضه این میوه ها ۱۵ تا ۳۰ درصد از قیمت کف بازار پایین تر خواهد بود.

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیازات ۵ از ۵