تاکید برتقویت خدمات محله‌ای درآستانه سال نو
تاکید برتقویت خدمات محله‌ای درآستانه سال نو

مهرتبریز-سرپرست شهرداری تبریز بر ضرورت تقویت خدمات محله‌ای در آستانه سال ۱۴۰۱ تاکید کرد. به گزارش خبرنگار ما در تبریز؛ مهدی یوسفی ظهر امروز در جمع مدیران و معاونان شهرداری منطقه ۴ تبریز اظهار کرد: امیدوارم با نابودی ویروس منحوس کرونا شاهد فرا رسیدن روزهایی خوب در سال جدید باشیم. او ادامه داد: سخت‌ترین روزهای […]

مهرتبریز-سرپرست شهرداری تبریز بر ضرورت تقویت خدمات محله‌ای در آستانه سال ۱۴۰۱ تاکید کرد.

به گزارش خبرنگار ما در تبریز؛ مهدی یوسفی ظهر امروز در جمع مدیران و معاونان شهرداری منطقه ۴ تبریز اظهار کرد: امیدوارم با نابودی ویروس منحوس کرونا شاهد فرا رسیدن روزهایی خوب در سال جدید باشیم.

او ادامه داد: سخت‌ترین روزهای کاری مجموعه مدیریت شهری تبریز همین روزهای آخرسال است که امیدوارم با تلاش مضاعف همکاران حوزه‌های مختلف بتوانیم خدمات خوبی برای شهروندان‌مان ارائه کنیم.

سرپرست شهرداری تبریز در ادامه یادآور شد: شهرداری منطقه ۴ تبریز جزو مناطق پرجمعیت و مهم شهر تبریز به شمار می‌آید و از این جهت جزو اولین مناطقی است که بنده در دوران سرپرستی از آن بازدید می‌کنم.

او تاکید کرد: خدمات محله‌ای باید در این منطقه به شکل ویژه‌ای مد نظر قرار بگیرد و در طرح استقبال از بهار آسفالت‌ریزی اساسی و لکه‌گیری معابر شهر مورد انتظار است.

یوسفی بیان کرد: انتظار ما این است که مدیران مناطق در تمام طول سال در راستای جلب رضایت عمومی مردم فعال باشند و باید در روزهای پایانی سال به صورت میدانی در سطح منطقه خود حضور داشته و نسبت به رفع کاستی‌های احتمالی فورا اقدام کنند.

او در پایان بر ضرورت فضاسازی مناسب سطح منطقه در اعیاد شعبانیه، مبعث و رمضان تاکید کرد که می‌تواند در ایجاد شور و نشاط عمومی در جامعه موثر باشد.

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیازات ۵ از ۵