تاکید سرپرست شهرداری تبریز بر زیباسازی شهر در آستانه نوروز
تاکید سرپرست شهرداری تبریز بر زیباسازی شهر در آستانه نوروز

مهرتبریز-سرپرست شهرداری تبریز آمادگی برای استقبال از بهار، آخرین وضعیت پروژه های عمرانی و میزان تحقق بودجه و وضعیت مالی مناطق و سازمانهای تابعه را در برنامه کاری خود قرار داده است. به گزارش خبرنگار ما در تبریز مهدی یوسفی در نخستین روزهای دوران سرپرستی خود در شهرداری تبریز، برنامه های مختلفی از جمله بازدید […]

مهرتبریز-سرپرست شهرداری تبریز آمادگی برای استقبال از بهار، آخرین وضعیت پروژه های عمرانی و میزان تحقق بودجه و وضعیت مالی مناطق و سازمانهای تابعه را در برنامه کاری خود قرار داده است.

به گزارش خبرنگار ما در تبریز مهدی یوسفی در نخستین روزهای دوران سرپرستی خود در شهرداری تبریز، برنامه های مختلفی از جمله بازدید از مناطق و سازمانها را در دستور کار قرار داده است.

آخرین وضعیت پروژه های عمرانی، درصد پیشرفت فیزیکی این پروژه ها و زمان بهره برداری از آنها، از جمله موارد مورد بررسی یوسفی در این بازدیدها است. وی همچنین میزان تحقق بودجه سال جاری و آخرین وضعیت مالی مناطق و سازمانها را زیر ذره بین قرار داده است.

آمادگی برای استقبال از بهار از جمله موارد مورد تاکید سرپرست شهرداری تبریز در بازدیدهای دوره ای وی از مناطق و سازمان ها است. بر اساس اعلام یوسفی، مناطق و سازمانها موظف به زیباسازی هرچه بهتر و ایجاد شور و نشاط در شهر هستند تا شهروندان با شهری زیبا و متفاوت از گذشته به استقبال نوروز و بهار بروند.

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیازات ۵ از ۵