تجلیل ازکارکنان فرزندشهدا توسط سرپرست شهرداری تبریز
تجلیل ازکارکنان فرزندشهدا توسط سرپرست شهرداری تبریز

مهرتبریز-سرپرست شهرداری تبریز امروز به مناسبت روز گرامیداشت شهدا، از کارکنان فرزند شهدا در مجموعه شهرداری تبریز قدردانی کرد. به گزارش خبرنگار ما در تبریز؛ مهدی یوسفی در جلسه تجلیل از کارکنان فرزند شهدا در شهرداری اظهار کرد: یاد و خاطره تمام شهدایی که برای دفاع از میهن و اعتقادات خود جان را در طبق […]

مهرتبریز-سرپرست شهرداری تبریز امروز به مناسبت روز گرامیداشت شهدا، از کارکنان فرزند شهدا در مجموعه شهرداری تبریز قدردانی کرد.

به گزارش خبرنگار ما در تبریز؛ مهدی یوسفی در جلسه تجلیل از کارکنان فرزند شهدا در شهرداری اظهار کرد: یاد و خاطره تمام شهدایی که برای دفاع از میهن و اعتقادات خود جان را در طبق اخلاص گذاشتند، گرامی می‌داریم.
وی ادامه داد: امیدوارم شما به عنوان فرزندان شهدای والامقام در مجموعه مدیریت شهری، همواره منشا خیر و برکت باشید و با عشق و علاقه امور شهر را پیش ببرید چراکه شهدا اگر امروز در میان ما بودند، چنین خواسته‌ای داشتند که تا پای جان، خدمتگزار مردم شریف شهرمان باشیم.
سرپرست شهرداری تبریز تاکید کرد: گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والامقام وظیفه همگانی است و ما نیز در مجموعه شهرداری همواره تلاش می‌کنیم به این وظیفه مهم‌ عمل کنیم‌.
در پایان سرپرست شهرداری تبریز از تعدادی از کارکنان فرزند شهدا در شهرداری تجلیل کرد.