تجلیل سرپرست شهرداری تبریز از تاکسیرانان امانت‌دار
تجلیل سرپرست شهرداری تبریز از تاکسیرانان امانت‌دار

به گزارش خبرنگار ما در تبریز، مهدی یوسفی در این جلسه اظهار کرد: ارزش کار انسانی که این تاکسیرانان عزیز انجام‌ داده‌اند به هیچ عنوان قابل جبران یا قدردانی نیست و این جلسه صرفا به جهت ترویج و تبلیغ فرهنگ نیکوی امانت‌داری و جوانمردی تشکیل شده است. وی افزود: در جامعه افرادی همچون این تاکسیرانان […]

به گزارش خبرنگار ما در تبریز، مهدی یوسفی در این جلسه اظهار کرد: ارزش کار انسانی که این تاکسیرانان عزیز انجام‌ داده‌اند به هیچ عنوان قابل جبران یا قدردانی نیست و این جلسه صرفا به جهت ترویج و تبلیغ فرهنگ نیکوی امانت‌داری و جوانمردی تشکیل شده است.

وی افزود: در جامعه افرادی همچون این تاکسیرانان عزیز که رضای خدا را در کار و امور روزانه‌شان مد نظر قرار می‌دهند، باید بیش‌تر دیده شده و به عنوان الگو مطرح شوند.

در این جلسه سرپرست شهرداری تبریز از نادر مریخیان و عباسعلی ابراهیم‌پور تاکسیرانان امانت دار تبریزی به جهت امانت‌داری‌شان تجلیل کرد.

آقای ابراهیم‌پور در روزهای گذشته ۸۰ قطعه سکه به ارزش تقریبی دو میلیارد ریال یکی از شهروندان را که در خودرو خود جا مانده بود، عودت داد و آقای مریخیان نیز یک عدد دستبند طلای جامانده در تاکسی را به صاحب آن عودت داد.

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیازات ۵ از ۵