تجلیل نماینده ولی فقیه در استان و استاندار آذربایجان شرقی از رئیس سازمان جهادکشاورزی آذربایجان شرقی
تجلیل نماینده ولی فقیه در استان و استاندار آذربایجان شرقی از رئیس سازمان جهادکشاورزی آذربایجان شرقی

مهرتبریز-نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز و استاندار آذربایجان شرقی با اهدای لوح تقدیری به رئیس سازمان جهادکشاورزی آذربایجان شرقی ، کسب رتبه شایسته تقدیر توسط سازمان جهادکشاورزی استان در راستای اقامه نماز را تبریک و تهنیت گفتند. به گزارش  خبرنگار ما در تبریز؛ در لوح تقدیر حضرت آیت الله […]

مهرتبریز-نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز و استاندار آذربایجان شرقی با اهدای لوح تقدیری به رئیس سازمان جهادکشاورزی آذربایجان شرقی ، کسب رتبه شایسته تقدیر توسط سازمان جهادکشاورزی استان در راستای اقامه نماز را تبریک و تهنیت گفتند.

به گزارش  خبرنگار ما در تبریز؛ در لوح تقدیر حضرت آیت الله دکتر سیدمحمدعلی آل هاشم و دکتر عابدین خرم خطاب به مهندس اکبر فتحی آمده است:

بی شک کوشش شایسته در عرصه خداشناسی و خداپرستی خلایق، گام نهادن در مسیر انبیاء و اولیاء و نتیجه آن نیز رضایت خدای رحمان و سعادت انسان است.

از آنجایی که در بین همه تعالیم اسلام، ستون دین، معراج مومنین و نور چشم خیر المرسلین، جایگاه بی نظیر و تأثیر بی‌بدیلی دارد، قرآن کریم هم اولین شاخصه حکومت صالحان را اقامه نماز معرفی می کند که اهمیت آن در شرایط فعلی و در جمع کارگزاران نظام اسلامی بیشتر هم می‌شود.

بر خود فرض می‌دانیم از تلاش جمعی خادمان نماز در دستگاه مذکور که منجر به کسب رتبه (شایسته تقدیر در سال‌های۱۳۹۸ و ۱۳۹۹) شده است قدردانی و تشکر به عمل آورده و از خداوند منان توفیقات روز افزونتان را در ظل عنایات خاصه حضرت ولی عصر (عج) برای تحقق منویات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) در این مسیر خاضعانه مسئلت می نمائیم.

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیازات ۵ از ۵