تجمع پرشکوه مردم آذربایجان شرقی در حمایت از مردم غزه
تجمع پرشکوه مردم آذربایجان شرقی در حمایت از مردم غزه
مهر تبریز: تجمع مردم انقلابی آذربایجان شرقی در حمایت از کودکان و زنان مظلوم غزه امروز شنبه در مناطق مختلف استان برگزار شد.

به گزارش مهر تبریز، همزمان با حرکت جهانی آزادیخواهان برای حمایت از کودکان فلسطینی، تجمع بزرگ مردم بصیر و زمان شناس استان برای اعلام همدردی با مردم مظلوم فلسطین به ویژه کودکان معصوم و بیگناه غزه راهپیمایی و تجمع پرشور برگزار کردند.

تجمع کنندگان در این مراسم با شعارهای «مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل، با غزه همدردیم آماده نبردیم، هیهات من الذله، فلسطین پیروز است اسرائیل نابود است، القدس لنا والفتح لنا» انزجار خود را از رژیم کودک کش صهیونیستی و آمریکای جهانخوار اعلام کردند.

اجرای سرودهای انقلابی، برپایی ایستگاههای نقاشی، سخنرانی و اجرای برنامه های متنوع هنری و فرهنگی دیگر، در مسیر راهپیمایی حمایت از مردم مظلوم و مقتدر غزه جلوه خاصی به این مراسم داده بود.

مردم انقلابی تبریز هم در محکومیت «کودک‌کشی»، «جنایت»، «نسل‌کشی»، «قتل عام»، «ترور» و «جنایت جنگی» توسط رژیم سفّاک صهیونیستی و آمریکای جهانخوار در غزه به خیابانها آمدند و با برگزاری راهپیمایی باشکوه در سنگفرش مصلای اعظم امام خمینی این شهر تجمع کردند.

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیازات ۵ از ۵