تجویز مشارکت شهرداری تبریز در اعزام کاروان های راهیان نور
تجویز مشارکت شهرداری تبریز در اعزام کاروان های راهیان نور
مهرتبریز-لایحه شهرداری تبریز در خصوص تجویز مشارکت شهرداری تبریز به مبلغ ۳ میلیارد تومان جهت تامین بخشی از هزینه های اعزام کاروان راهیان نور توسط سپاه عاشورا برای بازدید از مناطق عملیاتی جنوب در صد و هشتاد و هفتمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر تبریز بررسی شده و مورد تصویب قرار گرفت.

به گزارش خبرنگار ما در تبریز، صد و هشتاد و هفتمین جلسه علنی صبح روز یکشنبه ۱۳ اسفند ماه به ریاست شهرام دبیری با حضور اعضا و اصحاب رسانه در عمارت ساعت برگزار شد.

در این جلسه لایحه شهرداری تبریز در خصوص تجویز مشارکت شهرداری تبریز به مبلغ ۳ میلیارد تومان جهت تامین بخشی از هزینه های اعزام کاروان راهیان نور توسط سپاه عاشورا برای بازدید از مناطق عملیاتی جنوب تشریح و مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

علی نوای باغبان، رییس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر تبریز ضمن ارائه توضیحاتی در خصوص این لایحه عنوان کرد: این کار همه ساله انجام می شود و این مبلغ در اختیار سپاه عاشورا قرار می گیرد تا مدیریت کند، در کمیسیون فرهنگی نیز پیشنهاد افزایش یک میلیارد برای این امر مصوب شده است.

احد صادقی، دبیر شورای اسلامی شهر تبریز و رییس کمیسیون محیط زیست و خدمات شهری هم در این رابطه بیان کرد: از آنجایی که همکاران شهرداری و قشرهای مختلف در جنوب حضور می یابند بهتر است توزیع این مبلغ درست باشد پیشنهادم این است که توزیع این مبلغ بر عهده ما باشد.

لایحه شهرداری تبریز در خصوص تجویز مشارکت شهرداری تبریز به مبلغ ۳ میلیارد تومان جهت تامین بخشی از هزینه های اعزام کاروان راهیان نور توسط سپاه عاشورا برای بازدید از مناطق عملیاتی جنوب در صد و هشتاد و هفتمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر تبریز بررسی شده و مورد تصویب قرار گرفت.

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیازات ۵ از ۵