تحقق ۹۳ درصدی اجرای شبکه گازرسانی با گذشت ۹ ماه از سال
تحقق ۹۳ درصدی اجرای شبکه گازرسانی با گذشت ۹ ماه از سال
مهرتبریز-مدیرعامل شرکت گاز استان آذربایجان شرقی با اشاره به تحقق مطلوب برنامه ها و تعهدات اجرایی در سالجاری گفت: تعهدات شرکت در اجرای شبکه گازرسانی با گذشت 9 ماه از سال، 93 درصد تحقق یافته است.

مهرتبریز-مدیرعامل شرکت گاز استان آذربایجان شرقی با اشاره به تحقق مطلوب برنامه ها و تعهدات اجرایی در سالجاری گفت: تعهدات شرکت در اجرای شبکه گازرسانی با گذشت ۹ ماه از سال، ۹۳ درصد تحقق یافته است.
به گزارش خبرگزاری آریا در آذربایجان شرقی، نادر کمالی با اعلام این خبر افزود: برنامه مصوب اجرای شبکه گازرسانی در سال جاری ۶۲۶ کیلومتر بوده که با در ۹ ماه از سال ۵۸۲ کیلومتر شبکه گاز در اقطار مختلف اجرا شده است.
وی با اشاره به اینکه سایر شاخص های اجرایی نیز با روند مطلوب در حال تحقق است، افزود: شاخص های مهمی نظیر نصب انشعابات و اشتراک پذیری روستایی نیز حدود ۹۰ درصد تحقق یافته اند.
کمالی با اشاره به شعار محرومیت زدایی و توسعه عادلانه رفاه در جامعه اظهار داشت: امسال بیشترین تحقق اهداف در بخش روستایی و در دورترین مناطق سخت گذر استان تحقق یافته است.
وی تصریح کرد: امسال در بخش روستایی بیش از ۱۰ هزار و ۶۰۸ مشترک جذب و به مدار مصرف گاز در کشور متصل شده است.
مدیرعامل شرکت گاز استان در پایان مصرف بهینه را شکرگزاری عملی در قبال رفاه و دسترسی به سوخت ارزان و پاک گاز دانست و خاطرنشان کرد: برای گذر از زمستان سرد سال با جریان مستمر گاز همراهی مردم با رعایت دمای ۱۸ تا ۲۱ درجه در منازل ضروری خواهد بود.

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیازات ۵ از ۵