تخریب دو طبقه غیر مجاز یک ساختمان در کوی قربانی
تخریب دو طبقه غیر مجاز یک ساختمان در کوی قربانی

مهرتبریز- شهردار منطقه ۱۰ تبریز از تخریب دو طبقه ساختمانی غیرمجاز در کوی قربانی خیابان ثقه الاسلام با حکم کمیسیون ماده ۱۰۰ خبر داد. به گزارش خبرنگار ما در تبریز حسن گنجی با اعلام این خبر گفت: در راستای جلوگیری از تخلفات ساختمانی و به جهت جلوگیری از تضییع حقوق شهروندان و آئین نامه اجرایی […]

مهرتبریز- شهردار منطقه ۱۰ تبریز از تخریب دو طبقه ساختمانی غیرمجاز در کوی قربانی خیابان ثقه الاسلام با حکم کمیسیون ماده ۱۰۰ خبر داد.

به گزارش خبرنگار ما در تبریز حسن گنجی با اعلام این خبر گفت: در راستای جلوگیری از تخلفات ساختمانی و به جهت جلوگیری از تضییع حقوق شهروندان و آئین نامه اجرایی ماده ۳۳ قانون نظام مهندسی و کنترل ساختمان که توجه ویژه‌ای در جلوگیری از بروز تخلفات ساختمانی دارد بر اساس رای صادره از سوی کمیسیون ماده ۱۰۰، پس از پیگیری های لازم توسط واحد اجرای احکام و در حضور ضابطین قضایی دو طبقه از ساختمان مسکونی غیر مجاز  واقع در کوی قربانی خیابان ثقه الاسلام شمالی  تخریب شد.

 وی افزود:  علی رغم اخطارهای متعدد، مالک به تصور کاهش هزینه های ساخت و ساز و در اصل تخلف از قانون و تضییع حقوق عمومی مبادرت به انجام ساخت و ساز کرده و با ترفندهای مختلف سعی در به پایان رساندن ساختمان غیر ایمن برای خود یا مالکان احتمالی بعدی را به هر قیمتی داشت که در این خصوص شهرداری منطقه ۱۰ اقدامات قانونی لازم را جهت تخریب به عمل آورد.

 وی یادآور شد: با هرگونه تخلف ساختمانی که باعث به خطر افتادن جان شهروندان و ایجاد بی نظمی شود با جدیت برخورد می شود.

گنجی با توصیه به شهروندان منطقه ۱۰ مبنی بر عدم خرید املاک فاقد سند و پایانکار ساختمانی افزود: برخی از افراد سودجو با فروش املاک فاقد ایمنی و سند مالکیت، ضمن به خطر انداختن جان شهروندان مشکلات عدیده ی را برای شهر و شهروندان ایجاد می کنند و لازم است از خرید و فروش اینگونه املاک جلوگیری کرد.

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیازات ۵ از ۵