تداوم گلکاری با رنگین کمانی از گل‌های بهاره در سطح منطقه ۱۰
تداوم گلکاری با رنگین کمانی از گل‌های بهاره در سطح منطقه ۱۰

مهرتبریز-شهردار منطقه ۱۰ تبریز گفت: در آستانه فرا رسیدن سال نو، کاشت انواع گل‌ها در طرح‌های متنوع، حال و هوای بهاری به حوزه منطقه ۱۰ بخشیده است. به گزارش خبرنگار ما در تبریز؛ حسن گنجی گفت: در راستای اجرای طرح استقبال از بهار با هدف زیباسازی، طراوت‌بخشی و افزایش نشاط و زیبایی به چهره و […]

مهرتبریز-شهردار منطقه ۱۰ تبریز گفت: در آستانه فرا رسیدن سال نو، کاشت انواع گل‌ها در طرح‌های متنوع، حال و هوای بهاری به حوزه منطقه ۱۰ بخشیده است.

به گزارش خبرنگار ما در تبریز؛ حسن گنجی گفت: در راستای اجرای طرح استقبال از بهار با هدف زیباسازی، طراوت‌بخشی و افزایش نشاط و زیبایی به چهره و محیط شهری سطح حوزه، کاشت گل‌های فصلی متناسب با شرایط آب و هوایی در محوطه پارک‌ها، بوستان‌ها، میادین و بلوارهای اصلی منطقه توسط شهرداری منطقه ۱۰ همچنان ادامه دارد.
وی تصریح کرد: در همین راستا، عملیات گلکاری فصلی با ترکیب سنگریزه و سایر طرح‌های گلکاری ویژه نوروزی در روفوژهای میانی معابر اصلی در سطح منطقه نیز در حال اجرا است.
گنجی خاطرنشان کرد: بحث گلکاری از زمره فعالیت‌های متداوم شهرداری منطقه ۱۰ است و با این حال با توجه به نزدیک شدن فصل بهار، فصل رویش و سرسبزی این منطقه به صورت مضاعف اقدام به گلکاری می‌کند که به نوبه خود توانسته زیبایی و طراوت خاصی به سیمای منطقه بخشد.

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیازات ۵ از ۵