تراکتورسازی در بازسازی مناطق زلزله زده خوی مشارکت می کند
تراکتورسازی در بازسازی مناطق زلزله زده خوی مشارکت می کند

به گزارش مهر تبریز، مجید رسول افزود: این مشارکتها در روزهای بعدی در قالب همکاری و برپایی آشپزخانه و تهیه اقلام مورد نیاز برای پخت و توزیع غذای گرم ادامه داشته و دارد. وی از تهیه دستگاه پخت نان برای طبخ نان تازه و گرم مورد نیاز زلزله زدگان و توزیع در بین آنها از […]

به گزارش مهر تبریز، مجید رسول افزود: این مشارکتها در روزهای بعدی در قالب همکاری و برپایی آشپزخانه و تهیه اقلام مورد نیاز برای پخت و توزیع غذای گرم ادامه داشته و دارد.

وی از تهیه دستگاه پخت نان برای طبخ نان تازه و گرم مورد نیاز زلزله زدگان و توزیع در بین آنها از دیگر اقدامات تراکتورسازی در خوی عنوان کرد.

رسولی از مشارکت تراکتورسازی با کمیته امداد آذربایجان غربی برای بازسازی خانه های مسکونی زلزله زدگان خبر داد و اظهار داشت: طی جلسه ای با حضور مسئولین تراکتورسازی و کمیته امداد آذربایجان غربی مقرر شد تراکتورسازی و نمایندگان فروش این شرکت در کل کشور در گام نخست در بازسازی و ساخت ۱۶ باب خانه خانوادهای تحت پوشش کمیته امداد خوی که بیشترین آسیب را در زلزله اخیر دیده اند مشارکت کند.

معاون مالی گروه صنعتی تراکتورسازی ایران نحوه مشارکت در این امر را به میزان کمک بلاعوضی دولت اعلام کرد و توضیح داد: تراکتورسازی اعلام آمادگی کرد به میزان مشارکت بلاعوض دولت که در اختیار این خانوادهها قرار خواهد گرفت تراکتورسازی هم معادل همین رقم در ساخت خانه های این عزیزان مشارکت کند.

به گفته وی تراکتورسازی با مشارکت پرسنل در قالب اختصاصی بخشی از حقوق خود، نمایندگان فروش و خدمات پس از فروش از کل کشور، کمکهای غیر نقدی و … تا به امروز نزدیک به ۱۰ میلیارد ریال در مناطق زلزله زده خوی کمک و هزینه کرده است.