تراکتورهای مورد نیاز فرودگاه‌های ونزوئلا از تولیدات ایرانی تامین می‌شود
تراکتورهای مورد نیاز فرودگاه‌های ونزوئلا از تولیدات ایرانی تامین می‌شود
مهر تبریز: مدیرعامل شرکت ونیران گروه صنعتی تراکتورسازی ایران گفت: تراکتورهای مورد نیاز فرودگاه‌های ونزوئلا از طریق تولیدات ایرانی تامین می‌شود.

به گزارش مهر تبریز، امروز بر اساس تفاهم نامه‌ای که بین  جواد الفی، مدیرعامل شرکت ونیران تراکتورسازی به نمایندگی از ایران و رامون بلاسکز، وزیر حمل و نقل از طرف کشور ونزوئلا منعقد شد، مقرر شد تراکتورهای مورد نیاز فرودگاه‌های ونزوئلا از طریق طرف ایرانی تولید و تامین شود.

جواد الفی مدیرعامل شرکت ونیران تراکتورسازی در این خصوص افزود: براساس تفاهمنامه امضا شده در گام نخست تراکتورهای فرودگاه بین‌المللی کاراکاس( مایکتیا) و سپس سایر فرودگاه‌های در برنامه کاری شرکت ونیران قرار خواهد گرفت.

وی با اشاره به اینکه در کشور ونزوئلا ۴۲ فرودگاه در سطوح مختلف وجود دارد اضافه کرد: با توجه به بارندگی‌های مفرط و رویش علف‌های هرز در ونزوئلا تراکتور یکی از کاربردی‌ترین وسایل در فرودگاه‌های این کشور محسوب می‌شود.

الفی گفت: این تفاهم نامه در حاشیه دومین نمایشگاه حمل و نقل ونزوئلا و با حضور وزیر این وزارت خانه به امضا رسید که در این نمایشگاه بالغ بر ۶۰۰ مجموعه شرکت داشتند.

این فعال حوزه صنعت کشور استقبال بیش از ۳۵۰ هزار نفر از این نمایشگاه را یادآور شد و گفت: علاوه بر بازدید مقامات و کشاورزان و طالبان تراکتور ایرانی کشور ونزوئلا از غرفه تراکتورسازی، مقامات سایر کشورها از اقصی نقاط دنیا از غرفه تراکتورسازی بازدید و بر توانمندی صنعتی ایران صحه گذاشتند.

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیازات ۵ از ۵