تغییر در نقل و انتقالات تراکتور
تغییر در نقل و انتقالات تراکتور
مهر تبریز: نقل و انتقالات  در حالی جریان دارد که باشگاه تراکتور اخیراً و با پایان اردوی تراکتور، رومل کیوتو مهاجم هندوراسی خود را کنار گذاشت تا به این ترتیب دوباره یک سهمیه بزرگسالان این تیم باز شود.
مهر تبریز: نقل و انتقالات  در حالی جریان دارد که باشگاه تراکتور اخیراً و با پایان اردوی تراکتور، رومل کیوتو مهاجم هندوراسی خود را کنار گذاشت تا به این ترتیب دوباره یک سهمیه بزرگسالان این تیم باز شود. این در حالی است که با خروج محمد قنبری از لیست سرخپوشان تبریزی، حالا یک بازیکن بزرگسال دیگر هم در تیررس تراکتور قرار دارد اما به نظر می‌رسد لیست خرید خمس تغییر کرده باشد.
پیش از این، باشگاه تراکتور به دنبال جذب یک هافبک دفاعی هم بود اما به نظر می‌رسد حالا این باشگاه با وجود خرید سجاد آشوری دوباره به دنبال خرید یک وینگر است و چند گزینه ایرانی را هم در نظر دارد. نکته مهم اینکه برای خط حمله تراکتور ۴ گزینه دارد که یکی از آنها لوسیانو پریراست و امکان دارد این بازیکن تحت قرارداد تراکتور دربیاید.
البته هنوز مذاکرات نهایی با این بازیکن انجام نشده و او نزدیک به انتقال به ذوب‌آهن است. جذب علیرضا علیزاده هافبک تیم گل‌گهر نیز کنسل شده و به نظر خمس ترجیح می‌دهد دو بازیکن تهاجمی جایگزین آلوارو خیمنس و رومل کیوتو شوند.

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیازات ۵ از ۵