ترمیم و لکه‌گیری آسفالت مسیرها و شریان های سطح حوزه شهرداری منطقه۹ تبریز
ترمیم و لکه‌گیری آسفالت مسیرها و شریان های سطح حوزه شهرداری منطقه۹ تبریز
مهرتبریز--عملیات ترمیم و لکه گیری آسفالت در معابر شهرک خاوران توسط معاونت خدمات شهری و اجرایی شهرداری منطقه ۹ تبریز در حال اجراست.

مهرتبریز–عملیات ترمیم و لکه گیری آسفالت در معابر شهرک خاوران توسط معاونت خدمات شهری و اجرایی شهرداری منطقه ۹ تبریز در حال اجراست.

به گزارش خبرنگار ما در تبریز، بهرام نسیانی، شهردار منطقه۹ تبریز اظهار داشت: در راستای ارائه خدمات مطلوب به همشهریان، عملیات مرمت، درزگیری و آسفالت ریزی مسیرها و نوارهای حفاری و لوله گذاری، توسط اکیپ های آسفالت معاونت خدمات شهری و اجرائی شهرداری منطقه۹، در معابر شهرک خاوران در حال اجرا است.

او افزود: این عملیات که با هدف تسهیل در تردد عابرین و وسائط نقلیه، بهسازی و حذف نا همواری های معابر و همچنین بهبود سیما و منظر شهرک خاوران در حال انجام است، در مراحل بعدی نیز به ترتیب اولویت، در سایر نقاط سطح حوزه شهرداری منطقه۹ تبریز اجرا خواهد شد.

شهردار منطقه ۹ در بخش دیگری از سخنان خود خاطر نشان کرد: نگهداری، ترمیم به موقع و سریع آسفالت، مانع از تحمیل هزینه های مجدد در بسیاری از موارد به شهرداری است و در راستای بهبود و ارتقای کیفیت آسفالت معابر، نسبت به ترمیم به موقع نوارهای حفاری، لکه گیری و مرمت روکش آسفالت معابر اصلی و شریانی، در سطح حوزه شهرداری منطقه ۹ تبریز اقدامات عاجل صورت می پذیرد.

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیازات ۵ از ۵