تساوی تراکتورسازی و صبا
تساوی تراکتورسازی و صبا

مهر تبریز: تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز در حالی که با یک گل مقابل تیم صبای قم پیش بود، در دقایق آخر برد خانگی مقابل این تیم سخت کوش را با تساوی عوض کرد.

به گزارش مهر تبریز: این بازی از هفته بیست و ششم عصر پنجشنبه در ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز و در حضور بیش از ۱۰ هزار تماشاگر در هوای بارانی برگزار شد و طی آن دو تیم با وجود اینکه فرصت های متعدد گلزنی داشتند، به تساوی یک بر یک دست یافتند.
گل تیم تراکتورسازی در دقیقه ۴۰ و روی پرتاب بلند اوت و ضربه سر اسکساندر کارلوس به ثمر رسید و گل تساوی صبای قم در دقیقه ۸۸ توسط محمد بایوج رضائی بازیکت جوان و تعویضی زده شد.
تیم تراکتورسازی که طی هفته های اخیر در لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا نتایج بسیار درخشانی کسب کرده بود، در بازی امروز چهره یک تیم مدعی را نداشت و برخلاف بازی های قبلی با چاشنی شانس یک امتیاز به دست آورد.
داوری این بازی بر عهده احمد صالحی با کمک های سعید قاسمی و حمید سبحانی هر سه از استان اصفهان بود که در طول بازی به بختیار رحمانی و سعید آقایی از تراکتورسازی و امیرحسین صادقی و اکبر صادقی بدیع کارت زرد نشان داد.
در این بازی تیم صبای قم صاحب هفت ضربه کرنر شد و تراکتورسازی تنها سه ضربه کرنر روی دروازه حریف ارسال کرد.
تراکتورسازی در روز تساوی همه مدعیان قهرمانی با این نتیجه جمع امتیازات خود را به عدد ۴۲ رساند تا همچنان در رده چهارم جدول رده بندی قرار بگیرد.
این تیم در هفته بیست و هفتم لیگ برتر پنجم اردیبهشت در مشهد میهمان سیاه جامگان است.

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیازات ۵ از ۵