تسریع در اجرای پروژه مرکز همایش‌ها، با لحاظ اصول کیفی و صرفه‌جویی
تسریع در اجرای پروژه مرکز همایش‌ها، با لحاظ اصول کیفی و صرفه‌جویی

مهرتبریز: شهردار تبریز به همراه رئیس شورای اسلامی شهر از مراحل اجرایی و تکمیلی پروژه مرکز همایش‌های بین‌المللی تبریز بازدید کرد.

به گزارش مهرتبریز،دکتر صادق نجفی در حاشیه این بازدید، اظهار داشت: تلاش بی‌وقفه عوامل اجرایی در گرم‌ترین و سردترین وضعیت آب‌و هوایی، موجب شده پروژه در مدت ۱۹ ماه، به مراحل تکمیلی رسیده و نوید بهره‌برداری در آینده‌ای نزدیک باشد.

وی از مرکز همایش‌ها به عنوان فیروزه پروژه‌های عمرانی یاد کرد و افزود: با توجه به ویژگی های خاص پروژه، مستندسازی از بخش‌‌های مختلف طراحی، معماری و تجهیزاتی ضروری است.

دکتر نجفی، با تاکید بر اعمال حساسیت هر چه بیشتر در موارد ایمنی خاطرنشان کرد:  لازم است در تقویت نکات ایمنی، استفاده از مطمئن‌ترین تجهیزات و آخرین فناوری‌ها، مورد توجه قرار بگیرد.

شهردار تبریز متذکر شد: با توجه به نیاز مبرم شهر به این پروژه و انتظارتی که شهروندان از اجرای پرشتاب این مرکز دارند، پیشرفت پروژه باید با زمان‌بندی‌های کوتاه و دقیق، مطابق باشد.

وی بر لزوم تسریع در بخش های اجرایی پروژه با لحاظ اصول کیفی و صرفه‌جویی تاکید و اضافه کرد: مساعد شدن وضعیت هوا و آغاز فصل عمرانی، فرصت مناسبی است تا بخش‌های تکمیلی و جزئیات اجرایی پروژه با سهولت و سرعت بیشتری پیگیری شود.