اتصال میدان انقلاب به خیابان کوثر شرقی سال آینده کلید می‌خورد
اتصال میدان انقلاب به خیابان کوثر شرقی سال آینده کلید می‌خورد

مهرتبریز-شهردار تبریز از پیش‌بینی اعتبار ویژه برای پروژه اتصال میدان انقلاب به خیابان کوثر شرقی در بودجه سال ۱۴۰۱ شهرداری تبریز خبر داد. به گزارش خبرنگار ما در تبریز؛ عباس رنجبر ظهر امروز در بازدید از مناطق بافت حاشیه‌نشین شهر تبریز اظهار کرد: این دومین بازدید مشترک با همراهی اعضای محترم شورای اسلامی شهر تبریز […]

مهرتبریز-شهردار تبریز از پیش‌بینی اعتبار ویژه برای پروژه اتصال میدان انقلاب به خیابان کوثر شرقی در بودجه سال ۱۴۰۱ شهرداری تبریز خبر داد.

به گزارش خبرنگار ما در تبریز؛ عباس رنجبر ظهر امروز در بازدید از مناطق بافت حاشیه‌نشین شهر تبریز اظهار کرد: این دومین بازدید مشترک با همراهی اعضای محترم شورای اسلامی شهر تبریز از منطقه حاشیه شهر و بخصوص خیابان ۴۲ متری انقلاب است.

رنجبر افزود: با توجه به طرح‌هایی که پیش از این در منطقه مطرح شده و نیمه کاره مانده و تکمیل نشده بود، امروز تلاش ما تکمیل طرح‌های قبلی و همچنین ارائه پیشنهاد برای راهکارهای جدید است.

او با بیان اینکه اعضای شورای شهر نیز در بازدیدی حضوری این طرح‌ها را مورد بررسی قرار دادند، تصریح کرد: با توجه به اینکه این طرح‌ها باید در مراجع قانونی به تصویب رسیده و مغایرت‌های موجود در طرح‌ها به تصویب برسد، بعد از اینکه اعضای شورا با ما به نتیجه مشترک رسیدند، طرح‌ها را تکمیل کرده و به کمیسیون‌های ماده ۵ و سایر مراجع مورد نیاز ارسال خواهیم کرد تا پس از تصویب اجرایی شود.

شهردار تبریز خاطرنشان کرد: برای سال ۱۴۰۱ پیش‌بینی انجام داده‌ایم که خیابان انقلاب را از میدان انقلاب به خیابان کوثر شرقی وصل کنیم و فعلا فاز یک آن سال ۱۴۰۱ به منظور تسهیل در عبور و مرور شهروندان انجام می‌یابد و بقیه موارد بعد از تصویب در مراجع ذیصلاح پیگیری خواهد شد.

رنجبر با تاکید بر اینکه برای این موضوع اولویت‌بندی در نظر گرفته شده است، گفت: اولین اولویت تسهیل عبور و مرور و زندگی شهروندان است و مرحله دوم رفع خطر از زندگی افراد است که برای آن طرح داریم و در قالب لایحه تقدیم شورای شهر خواهد شد.

وی ادامه داد: سومین موضوع تامین فضاهای مورد نیاز برای شهروندان است که می‌توان گفت بعد از این دو مرحله می‌تواند قابلیت اجرایی پیدا کند.