تعامل با شرکای اجتماعی، سرلوحه امور در سازمان است
تعامل با شرکای اجتماعی، سرلوحه امور در سازمان است

مهر تبریز: به مناسبت هفته تأمین اجتماعی، مدیر کل و جمعی از همکاران اداره کل تأمین اجتماعی استان و شعبه چهار تبریز از شرکت داروسازی دانا، بازدید کردند.

به گزارش مهر تبریز، مدیر کل تأمین اجتماعی استان آذربایجان شرقی در این بازدید، ضمن تبریک هفته تأمین اجتماعی به شرکای اجتماعی سازمان، فعالیت شرکتهای داروسازی موفق همچون داروسازی دانا در زمره شرکتهای تحت پوشش شرکت سرمایه گذاری سازمان تأمین اجتماعی را مایه مباهات دانسته و تصریح کرد سازمان تأمین اجتماعی به جهت انجام تعهدات خود و ایجاد ارزش افزوده نیازمند سرمایه گذاری کم ریسک و سودده می باشد و خوشبختانه داروسازی های موجود علیرغم چالشهای پیش روی صنایع از وضعیت نسبتاً مطلوبی برخوردار می باشند.
جعفر سمساری، با بیان اینکه بخش اصلی منابع سازمان از محل حق بیمه از جانب کارفرمایان تأمین می گردد، همدلی و همراهی کارفرمایان با سازمان تأمین اجتماعی در جهت بهبود فضای کسب و کار و ایجاد اشتغال پایدار را بسیار حائز اهمیت دانسته و اذعان داشت تعامل با شرکای اجتماعی در جهت شناسایی مشکلات و رفع آنها، سرلوحه امور سازمان می باشد.
جعفر سمساری ادامه داد علیرغم کلیه مشکلات طی سال گذشته همه تعهدات خود را انجام داده ایم و لیکن به جهت ایجاد تعادل بین منابع و مصارف سازمان، رونق اشتغال و افزایش ضریب پشتیبانی (تعداد بیمه شدگان به بازنشستگان) لازم و ضروری است.
مهندس خارزی، مدیر عامل شرکت داروسازی دانا نیز در این بازدید با اعلام اینکه مسئولین سازمانها و نهادهای اجتماعی و اقتصادی استان از جمله اداره کل تأمین اجتماعی استان، تعامل بسیار سازنده ای با واحدهای تولیدی دارند، تصریح کرد پشت گرمی کارفرمایان به این حمایتها و همدلی ها است.
مهندس خارزی، با اشاره به اینکه شرکت داروسازی دانا بعنوان یکی از پیشرفته ترین و بزرگترین مجموعه های داروسازی منطقه، در سال ١٣٧٧ در شهر زیبای تبریز و در دامنه کوههای سهند به بهره برداری رسیده است، فعالیت های تولیدی این شرکت را به دو بخش تولید مواد موثره دارویی آنتی بیوتیک ها و بخش تولید داروها و مکملهای غذایی- دارویی تقسیم نموده و افزود بخش تولید مواد موثره دارویی این شرکت، دارای بزرگترین ظرفیت های تولید مواد اولیه آنتی بیوتیک های خوراکی است و همزمان تنها تولید کننده مواد اولیه آنتی بیوتیک های تزریقی در منطقه می باشد.
وی ادامه داد، در بخش تولید دارو، این شرکت با داشتن ١۶ خط تولید پیشرفته، یکی از بزرگترین تولیدکنندگان دارو در اشکال ویال تزریقی، سافت ژل، قرص، کپسول، سوسپانسیون خوراکی در کشور می باشد و با توجه به کیفیت بالای این داروها، سهم ویژه ای از بازار دارویی را به خود اختصاص داده است.
مدیرعامل شرکت داروسازی دانا تصریح کرد، رعایت حقوق و منافع ذینفعان، التزام به مبانی توسعه پایدار و همگرایی با طبیعت زیبا، و نیز تعهد به حفظ سلامت و شادابی سرمایه های انسانی کارا و متخصص، در کانون توجه این شرکت قرار دارند.
شرکت داروسازی دانا همزمان با هفته تأمین اجتماعی به عنوان شرکت حامی کارگر از سوی اداره کل تأمین اجتماعی معرفی گردیده بود.

داغ کن – کلوب دات کام