تعدیل روشنایی معابر با هدف عبور از پیک مصرف برق در زمستان در تبریز  ​
تعدیل روشنایی معابر با هدف عبور از پیک مصرف برق در زمستان در تبریز  ​

مهرتبریز-مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق تبریز از اتخاذ تدابیری برای کاهش مصرف برق در پیک زمستان خبر داد. به گزارش خبرنگار ما در تبریز؛عباس حسامی با بیان این مطلب گفت: طی مکاتبات و هماهنگی‌های انجام شده با اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان شرقی مقرر شده است تا بخشی از […]

مهرتبریز-مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق تبریز از اتخاذ تدابیری برای کاهش مصرف برق در پیک زمستان خبر داد.

به گزارش خبرنگار ما در تبریز؛عباس حسامی با بیان این مطلب گفت: طی مکاتبات و هماهنگی‌های انجام شده با اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان شرقی مقرر شده است تا بخشی از چراغ‌های روشنایی معابر تعدیل شود، به همین منظور خواستار تعدیل ۵۰ درصدی ‌روشنایی معابر در سطح تبریز شده ایم.

وی با تاکید بر اینکه کیفیت روشنایی معابر با تعدیل روشنایی چراغ ها چندان کاهش نمی یابد، هدف از این اقدام را مدیریت مصرف برق در زمان اوج بار شبکه در زمستان عنوان کرد.

حسامی تعدیل روشنایی معابر را گامی بزرگ در مدیریت مصرف انرژی دانسته و در تشریح چگونگی این فرایند گفت: با اجرای این عملیات، چراغ‌های دوتایی موجود در معابر اصلی محورهای درون و برون‌شهری، یک درمیان یا زیگزاگی، خاموش می‌شود، بدین نحو نه‌تنها شاهد صرفه‌جویی قابل ملاحظه ای در مصرف برق هستیم، بلکه تفاوت قابل ملاحظه ای از نظر میزان روشنایی در معابر نیز احساس نمی شود.

مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق تبریز از تمامی همشهریان اعم از صاحبان صنایع، مشترکین خانگی، اداری وکشاورزی برای همراهی در مدیریت و بهینه‌سازی مصرف برق در ایام زمستان دعوت کرد.

 

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیازات ۵ از ۵