ترمیم و یا تعویض چمن ورزشگاه یادگار تبریز
ترمیم و یا تعویض چمن ورزشگاه یادگار تبریز
مهر تبریز: تصمیم‌گیری در خصوص ترمیم اساسی یا تعویض چمن ورزشگاه یادگار امام(ره) به پایان فصل جاری مسابقات لیگ برترفوتبال موکول شد.

به گزارش مهر تبریز، باتوجه به سبک بازی تیم تراکتور با هدایت «پاکو خمز، حفظ و نگهداری از چمن ورزشگاه یادگار امام(ره) به عنوان محل برگزاری دیدارهای خانگی تراکتور، از ضروریات بوده تا سرمربی تیم برنامه‌های تاکتیکی خود را به راحتی اجرا کند و تراکتور از این حیث متضرر نشود.

در این راستا باتوجه به درخواست سرمربی و خواسته هواداران پرشور تیم تراکتور و همچنین تأکید مسئولین امر، از کارشناسان و متخصصان برای بازدید و بررسی موضوع دعوت به عمل آمد که براساس  تصمیمات اتخاذ شده در  جلسه مشترک، تصمیم‌گیری و اقدام در خصوص ترمیم اساسی یا تعویض زمین چمن به پایان فصل ۱۴۰۲ – ۱۴۰۳ لیگ برتر موکول شده است و با توجه به اقداماتی که در این مدت انجام گرفته، کیفیت چمن با عبور از فصل سرما و برودت هوا رو به بهبود و در وضعیت قابل قبول قرار دارد و چمن این ورزشگاه در مقطع فعلی، قابلیت برگزاری مسابقات را دارد و باشگاه نیز ناظر اقدامات اداره‌کل، اداره ورزش و جوانان تبریز و پیمانکار مربوطه است.

همچنین در پایان از تلاش‌های اداره‌کل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی، دفتر فنی و مهندسی و مدیریت مجموعه ورزشی یادگار امام‌(ره) تبریز در جهت حفظ و نگهداری از چمن تشکر و قدردانی می‌شود

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیازات ۵ از ۵