تغییر سکانداری معاونت و مدیران سیمای شبکه سهند
تغییر سکانداری معاونت و مدیران سیمای شبکه سهند

مهرتبریز- مدیرکل صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی، در احکام جداگانه ای، سرپرستان معاونت،سیما ، مدیر تامین و پخش ، مدیر تولید سیمای مرکز آذربایجان شرقی را منصوب کرد. به گزارش خبرنگار ما در تبریز؛دکتر اکبررضایی ، طی مراسمی با تقدیر و تشکر از خدمات رسول سهرابی، در حکمی مهدی گوهریان را به عنوان سرپرست […]

مهرتبریز- مدیرکل صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی، در احکام جداگانه ای، سرپرستان معاونت،سیما ، مدیر تامین و پخش ، مدیر تولید سیمای مرکز آذربایجان شرقی را منصوب کرد.

به گزارش خبرنگار ما در تبریز؛دکتر اکبررضایی ، طی مراسمی با تقدیر و تشکر از خدمات رسول سهرابی، در حکمی مهدی گوهریان را به عنوان سرپرست جدید معاونت سیما و با ادغام مدیریت تامین و پخش سیما، مدیر کل صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی، با قدردانی از محمد عظیمی در مدیریت پخش سیما و محمود قاسم زاده در مدیریت تامین برنامه شبکه استانی سهند، علی یعقوبی را به عنوان سرپرست مدیریت تأمین و پخش سیما معرفی کرد.

بر اساس این گزارش، دکتر اکبر رضایی همچنین با قدردانی از تلاش‌ها و خدمات محمد رسولی نمرور در مدت تمشیت امور تولید سیما، جمال پورفرج را به سمت سرپرست تولید سیما منصوب کرد.