تمرکزگرایی آفت مدیریت استانی است
تمرکزگرایی آفت مدیریت استانی است

مهرتبریز: معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه مدیران ارشد کشور باید به مدیران استانی اعتماد کنند، اظهار کرد: تمرکزگرایی آفتی است که متأسفانه گریبان مدیران استانی را گرفته است و امیدوارم که با اعتماد بیشتر دستگاه‌های مرکزی به مدیران استانی، این مشکل حل شود.

به گزارش مهرتبریز،محمدصادق پورمهدی در آیین معارفه مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تبریز، با تأکید بر ضرورت تعامل و ارتباط مدیریت این شرکت با محافل دانشگاهی و تلاش در راستای ایجاد تعامل میان دستگاه‌های اجرایی استان، افزود: انتظار داریم مدیران ارشد شرکت توانیر و وزارت نیرو به مدیران منتصب خود اعتماد کنند و اختیارات آنها را بیشتر کنند چون تنها در این شرایط است که مدیر می تواند راه خودش را پیدا کند.

وی افزود: با توجه به اینکه بحث انرژی، به خصوص انرژی برق، امروز در جهان یکی از مهم ترین شاخصه های توسعه یافتگی است، انتظار می رود که همه مدیران استانی در دستگاه های مختلف، دست به دست هم بدهند و در حوزه هایی چون مدیریت مصرف، کاهش تلفات و افزایش تولید تلاش کنند.

پورمهدی تاکید کرد: امروز ما در استان حدود ۲ هزار مگاوات کمبود نیروی برق داریم و از آن‌جا که مراحل تولید و توزیع و انتقال برق پروسه ای هزینه بر است، امیدواریم مدیریت جدید بتواند با برنامه ریزی درست گام های موثرتری برای جبران این کمبودها بردارد.

وی همچنین به ضرورت توسعه انرژی های پاک اشاره کرد و گفت: استفاده از انرژی های پاک یکی از ضرورت های جامعه مدرن امروز است که باید بیش از پیش مورد توجه قرار بگیرد.

پورمهدی اظهار کرد: مدیران ما در شرکت توزیع نیروی برق تبریز همواره موفق عمل کرده اند و امیدواریم که مدیرعامل جدید نیز با توجه به سوابق و عملکردشان بتواند همین روند را ادامه دهد و در تربیت نیروی انسانی مفید و موثر، اهتمام داشته باشد.

در این مراسم، از خدمات افشین روشن میلانی به عنوان مدیرعامل سابق و ‌حبیب الله نهال پروری به عنوان سرپرست شرکت توزیع نیروی برق تبریز تقدیر به عمل آمد و عادل کاظمی به عنوان مدیرعامل جدید این شرکت معرفی شد.