تندیس طلایی همایش مسوولیت های اجتماعی صنعت نفت به پالایشگاه تبریز تعلق گرفت

۸۲۰۸۵۱۴۶-۷۰۷۴۴۸۷۷ (۱)به گزارش مهر تبریز، شاکر خفایی اظهار کرد: شرکت پالایش نفت تبریز به عنوان تدوین کننده نخستین گزارش پایداری بر اساس استاندارد GRI موفق به اخذ تندیس طلایی این همایش شد.
وی ادامه داد: در این گزارش ضمن معرفی شرکت، ارمان، راهبرد و ارزش های آن برخی از مهم ترین اقداماتی که در طی چند سال گذشته در راستای پایداری صورت گرفته، عرضه شده است.
خفایی اظهار کرد: در این گزارش همچنین راهبرد مسئولیت های اجتماعی و مدل اجرایی آن، منشور مسوولیت های اجتماعی شرکت، مدیریت ذی نفعان، حاکمیت سازمانی، فعالیت های کاری کارکنان، محیط زیست، حقوق شهروندی، مشارکت اجتماعی، مشتریان، باراز و کسب وکار ارائه شده است.
وی اضافه کرد: در پایان گزارش پایداری شرکت، نتایج عملکردی در ارتباط با مسئولیت اجتماعی شرکت و فهرست سالانه مسئولیت اجتماعی پالایشگاه تبریز تدوین شده است.
وی گفت: پالایشگاه تبریز سعی در استقرار پایداری در مجموعه فعالیت های خود داشته و با توجه به آرمان و راهبردی های شرکت خواهان آن است که در زمینه مسئولیت اجتماعی پالایشگاه تبریز نقش خود را به عنوان شرکت پیشرو ایفا کند.
مدیر روابط عمومی و امور بین الملل شرکت پالایش نفت تبریز یادآور شد: سازمان ها مسئولیت های بزرگی در زمینه اجتماعی، اقتصادی و محیطی در قبال کارکنان، سهام داران، مشتریان، دولت، تأمین کنندگان و تمامی ذی نفعان خود بر عهده دارند.
وی با تاکید بر اینکه سازمان ها و شرکت ها تأثیر عمده ای بر سیستم اجتماعی دارند، افزود: این فعالیت ها باید به گونه ای باشد که اثرات مثبت حاصل از آن را به حداکثر برسانند و اثرات منفی را به حداقل کاهش دهند و به عنوان تأثیرگذارترین عضو جامعه ، نگران نیازها و خواسته های دراز مدت جامعه باشند و در جهت رفع معضلات آنها بکوشند.
خفایی اضافه کرد: مسئولیت اجتماعی حقوق مصرف کننده ها، حمایت های زیست محیطی، رعایت اخلاق حرفه ای، فعالیت های اجتماعی و خیرخواهی شرکت را شامل می شود.
وی خاطرنشان کرد: پالایشگاه تبریز به عنوان یک بنگاه اقتصادی در راستای مسئولیتهای اجتماعی خود این اجزاء را به هم وصل کرده و فعالیت های خود را حول یک چارچوب خاص معنوی که حمایت کننده تجارت و تامین منافع ذی نفعان می باشد، سازمان دهی کرده است.
وی گفت: کارکنان شرکت پالایش نفت تبریز برای جامعه و محیط زیست ارزش قایل هستند و به فردایی بهتر می اندیشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پایگاه خبری تحلیلی مهر تبریز We would like to show you notifications for the latest news and updates.
رد
اجازه دادن به اعلان‌ها