توسعه تعاملات ما بین دیوان محاسبات و اداره کل دامپزشکی استان
توسعه تعاملات ما بین دیوان محاسبات و اداره کل دامپزشکی استان
مهر تبریز: محمد رضا کردلو، مدیر کل دیوان محاسبات استان به همراه دکتر سید هاشم مرتضوی مدیر حسابرسی و برنامه ریزی امور شهری و کشاورزی استان با حضور در اداره کل دامپزشکی استان آذربایجان شرقی، با دکتر یحیی شیری پور مدیر کل دامپزشکی استان دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش مهر تبریز، محمدرضا کردلو  روز چهارشنبه در دیدار با مدیرکل دامپزشکی استان، افزود: بر همین اساس هدف محوری و مهم این مجموعه جلوگیری از حیف و میل بیت المال توسط دستگاه های اجرایی است.

وی وظایف دیوان محاسبات را وسیع و حساس خواند و اظهار کرد: بررسی جریان های مالی و اموال عمومی ادارات و سازمان ها یکی از این وظایف است تا از حیف و میل بیت المال در دستگاه های اجرایی جلوگیری شود.

کردلو ادامه داد: اداره کل دامپزشکی آذربایجان شرقی در راستای توسعه همکاری با دیوان محاسبات با نشست متعدد با کارشناسان دیوان محاسبات تعامل بیشتر و همکاری بهتری را آغاز کرده است و امیدواریم این روند تداوم یابد و تقویت شود.

مدیرکل دامپزشکی آذربایجان شرقی نیز در این دیدار با اشاره به تنوع و تعدد خدمات این اداره کل، اعتبارات آن را ناکافی دانست.

یحیی شیری پور گفت: اعتبارات و نیروی انسانی باید متناسب با وظایف و خدمات دستگاه های اجرائی باشد و کمبود و ناکافی بودن هر کدام از اینها می تواند خدمت رسانی را دچار مشکل کند.

وی ابراز امیدواری کرد با تعامل بیشتر دیوان محاسبات و سایر دستگاه های موثر در تصمیم گیری های کلان استانی، اعتبارات به حق و کافی برای خدمت رسانی هر چه بهتر به مردم از سوی دامپزشکی جذب شود.

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیازات ۵ از ۵