توسعه تفرجگاه عون ابن علی، نیازمند همراهی دستگاه‌های اجرایی
توسعه تفرجگاه عون ابن علی، نیازمند همراهی دستگاه‌های اجرایی

مهرتبریز-سرپرست شهرداری تبریز توسعه تفرجگاه عون ابن علی را در گرو همراهی دستگاه های اجرایی دانست. به گزارش خبرنگار ما در تبریز- مهدی یوسفی ظهر امروز در حاشیه بازدید از تفرجگاه عون ابن علی اظهار کرد: این تفرجگاه که محدوده‌ای ۵۶۲۰متری دارد، یکی از ظرفیت‌های عظیم شهر تبریز در حوزه گردشگری به شمار می‌آید و […]

مهرتبریز-سرپرست شهرداری تبریز توسعه تفرجگاه عون ابن علی را در گرو همراهی دستگاه های اجرایی دانست.

به گزارش خبرنگار ما در تبریز- مهدی یوسفی ظهر امروز در حاشیه بازدید از تفرجگاه عون ابن علی اظهار کرد: این تفرجگاه که محدوده‌ای ۵۶۲۰متری دارد، یکی از ظرفیت‌های عظیم شهر تبریز در حوزه گردشگری به شمار می‌آید و به باور ما می‌توان با تلاش بیش‌تر، این مجموعه را توسعه بخشید.

او ادامه داد: یکی از دغدغه‌های همیشگی ما، تخصیص اعتبارات ملی برای توسعه تفرجگاه عون ابن علی است؛ اگرچه شهرداری تبریز با تمام توان برای پیش‌برد امور این تفرجگاه تلاش می‌کند اما واقعیت این است که با تزریق اعتبارات ملی، توسعه این تفرجگاه می‌تواند شتاب بیش‌تری بگیرد.

سرپرست شهرداری تبریز یادآور شد: در این تفرجگاه پروژه‌های خوبی اجرا شده یا در حال اجرا است که از جمله می‌توان به روستای بوم‌گردی دند، قرارگاه کوهنوردی عظیم قیچی‌ساز، ائل‌داغی، طرح جنگل‌کاری، تداوم تولید در گلخانه های عینالی و خودکفائی در تولید گل‌های مورد نیاز، کنترل مستمر و رسیدگی به حیوانات پارک طبیعت و حیات وحش عینالی و … اشاره کرد.

او تاکید کرد: از تمام دستگاه‌های اجرایی استان انتظار داریم اختیارات قانونی و امکانات خود را برای توسعه هرچه بیش‌تر تفرجگاه عون ابن علی که سالانه میزبان هزاران نفر از شهروندان و گردشگران است به کار گیرند.

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیازات ۵ از ۵