تیمهای ملی پایه تنیس ایران در قرق تبریزیها
تیمهای ملی پایه تنیس ایران در قرق تبریزیها
مهر تبریز: بدنبال برگزاری مسابقات متعدد استانی و حضور فعالانه تنیس بازان رده های سنی پایه در عرصه رقابتهای کشوری و در نهایت تسخیر و حضور در سکو های قهرمانی باعث شده تا در شرایط فعلی تلاشهای هیات تنیس آذربایجان شرقی و مشارکت و همکاری ستودنی اولیای خستگی ناپذیر راکت بدستان جویای نام، امروزه اردوهای انتخابی تیمهای پایه تنیس دختران ایران در قرق تبریزیها باشد.
به گزارش مهر تبریز، با مقدمه ای کوتاه در ذیل به حضور چهره های شاخص وزبده تنیس بازان آذربایجان شرقی در رده دختران در رقابت های انتخابی تیم ملی در سه رده سنی برای مسابقات آسیایی اردن و مقدماتی جهانی قزاقستان می پردازیم.
ملینا عباس زاده در مالزی
اگر از اردوی یک هفته ای تیم ملی رده سنی زیر ۱۴ سال و حضور و انتخاب مقتدرانه  ملینا عباس زاده در بدنه تیم ملی در شهر ساری و اعزام  به مسابقات مالزی در ۲۵ اسفند ماه سال جاری بگذریم ، برای شکل گیری و برگزاری مسابقات انتخابی تیم ملی در سه رده سنی دیگراز ۵ تنیس باز دختر تبریز دعوت بعمل آمده است که در اردوی انتخابی فروردین ماه سال ۱۴۰۳ در تهران حضور داشته باشند، که بدون شک این تعداد دعوتی ازسوی فدراسیون و حضور قدرتمندانه می تواند افتخاری ارزشمند برای خانواده بزرگ تنیس آذربایجان شرقی و جامعه ورزش استان باشد.
  در رده سنی زیر ۱۲سال
لاوین حکیمی و پانیا رضایی دو تنیس باز با آتیه و دارای چندین عناوین استانی وکشوری دو ورزشکاری هستند که برای اردوی انتخابی تیم ملی زیر ۱۲سال از تبریز دعوت شده اند که از ۱۴ الی ۱۸ فروردین با حضور در مسابقات انتخابی در زمین های رو باز استقلال تهران برای انتخاب نفرات برتر تیم ملی زیر ۱۲ سال ایران جهت شرکت در رقابت های تنیس غرب آسیا که در اردن برگزار می شود، حضور یابند.
لاوین حکیمی
پانیا رضایی
رده سنی زیر ۱۶ سال
آیلین محمدیان فرد ، ملینا عباس زاده و الین حکیمی به عنوان برگزیدگان تنیس خطه آذربایجان شرقی از تبریز برای مسابقات انتخابی تیم ملی زیر ۱۶سال جهت حضور در رقابتهای مقدماتی جهان در کشور قزاقستان دعوت شده اند.
این سه تنیس باز خوب و جسور که در مقایسه با دعوتی های رده سنی زیر ۱۶ سایر استان ها از بیشترین تعداد برخوردار هستند که همین مسئله و حضور پر تعداد می تواند زمینه ساز ارتباط کارساز و همفکری و برقراری روح تعاون در جمع تنیس بازان و اولیائ حاضر برای  تصاحب پیراهن ارزشمند تیم ملی بر تن تک تک تنیس بازان تبریز باشد.
  الین حکیمی       
آیلین محمدیان فرد
گفتنی است که مسابقات انتخابی زیر ۱۶ سال از ۵ تا ۱۰ فروردین ۱۴۰۳ در زمین های باشگاه استقلال تهران برگزار خواهد شد.
     🖋 نویسنده : حبیب چرندابی

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیازات ۵ از ۵