ثبت۳ اختراع و۷ مقاله علمی دستاورد پژوهشی شرکت گاز استان آذربایجان شرقی
ثبت۳ اختراع و۷ مقاله علمی دستاورد پژوهشی شرکت گاز استان آذربایجان شرقی

مهرتبریز-مهمترین دستاوردهای پژوهشی شرکت گاز استان آذربایجان شرقی در سال جاری اقدام برای ثبت ۳ اختراع و انتشار ۷ مقاله در نشریات و کنفرانس های معتبر داخلی و بین المللی در حوزه صنعت گاز بوده است. به گزارش خبرنگار ما از آذربایجان شرقی؛ مدیرعامل این شرکت در توضیح این خبر گفت: این شرکت در سال […]

مهرتبریز-مهمترین دستاوردهای پژوهشی شرکت گاز استان آذربایجان شرقی در سال جاری اقدام برای ثبت ۳ اختراع و انتشار ۷ مقاله در نشریات و کنفرانس های معتبر داخلی و بین المللی در حوزه صنعت گاز بوده است.

به گزارش خبرنگار ما از آذربایجان شرقی؛ مدیرعامل این شرکت در توضیح این خبر گفت: این شرکت در سال جاری موفق به کسب دستاوردهای مهمی شده که از آن جمله می توان به طراحی و ساخت دستگاه انشعاب گیری گرم از لوله ­های پلی­اتیلنی، بومی سازی، دستیابی به دانش فنی و ساخت نمونه اولیه یک دستگاه در زمینه بهره برداری و تعمیرات در حوزه توزیع گاز و دستیابی به دانش فنی یک محصول دانش بنیان در زمینه کنترل آلایندگی زیست محیطی ناشی از فرآیندهای توزیع گاز اشاره کرد که برای ثبت اختراع آنها اقدام شده است.

نادر کمالی با اشاره به اهمیت تحقیق و پژوهش در سازمان اظهار داشت: پژوهش موتور محرک پیشرفت و توسعه پایدار در هر مجموعه و سازمانی بوده و زمینه ارتقای دانش کارکنان و اجرای فرآیندهای سازمانی منطبق بر تغییرات تکنولوژی و استانداردهای روز را فراهم می سازد.

وی ادامه داد: امسال با برگزاری ۱۵ جلسه شورای پژوهش و بررسی بیش از ۵۰ موضوع پژوهشی، ۱۸ پروژه تعریف، اجرا و راهبری شده و ۱۰ پایان نامه تحصیلات تکمیلی متناسب با نیازهای پژوهشی مورد حمایت شرکت گاز قرار گرفته است.

مدیرعامل شرکت گاز استان به ارتباط تنگاتنگ صنعت گاز با دانشگاه ها و مراکز علمی استان اشاره و تصریح کرد: امسال با برگزاری نشست مشترک با دانشگاه های صنعتی سهند،آزاد اسلامی تبریز و پارک علم و فناوری، راهکارهای توسعه و گسترش تعاملات فیمابین از طریق انعقاد تفاهم نامه های همکاری بررسی شده است.

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیازات ۵ از ۵