ثبت بیش از ۲ میلیون نفر ساعت بدون حادثه در منطقه ۸ عملیات انتقال گاز

به گزارش مهر تبریز، یداله بایبوردی، مدیر این منطقه با اعلام این خبر گفت: ثبت بالغ بر ۲ میلیون و ۱۹۰ هزار نفر ساعت کار بدون حادثه نشان از ارتقاء علمی کارکنان و اهتمام به الزامات ایمنی و ارائه آموزشهای هدفمند به منظور مقابله با سوانح و کاهش آمار مخاطرات شایع در این منطقه است.
بایبوردی افزود: اجرای پروژه های ایمن و بدون حادثه در طول سالجاری همگی حاکی از الطاف خداوندی واستقرار منظم سیستم مدیریت HSE دراین منطقه است که با سرلوحه قراردادن وتمرکز بر موضوعات این مهم، شرایط لازم جهت بهبودی، بهره وری و تعالی سازمان را فراهم آورده است.
وی به تشریح برنامه های اجرا شده در بخش ایمنی سال گذشته پرداخت و اظهار داشت: بازدید و بازرسی ایمنی از کلیه تجهیزات و اماکن منطقه، سیستمهای اعلام و اطفای حریق، وضعیت ایمنی پیمانکاران، وسایل و تجهیزات آتش نشانی، تجهیز تاسیسات و واحدهای منطقه به تجهیزات ایمنی مورد نیاز، فرهنگسازی ایمنی و برگزاری آموزشهای ایمنی را از جمله موارد اجرا شده این منطقه می باشد.
مدیر منطقه ۸ ثبت رکورد ساعت کار بدون حادثه را برای منطقه بسیار با ارزش دانست و تصریح نمود: این منطقه در اجرا و استمرار سیستم مدیریت بهداشت، ایمنی و محیط زیست تلاش مضاعفی انجام و همواره سعی بر گسترش این امر مهم دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *