ثبت رکورد جدید گازرسانی در استان آذربایجان شرقی با اجرای ۱۳۵۲ کیلومتر در سال ۹۴

به گزارش مهر تبریز، ولی اله دینی  با اعلام این مطلب گفت : در سال گذشته با اجرای ۱۱۶۹ کیلومتر شبکه گذاری روستایی و ۱۸۳ کیلومتر شبکه گذاری شهری و در مجموع با اجرای ۱۳۵۲ کیلومتر رکورد جدیدی در اجرای شبکه گازرسانی از بدو تاسیس شرکت گاز استان به ثبت رسید.
ولی اله دینی با اشاره به عملکرد مقایسه ای گازرسانی از بدو فعالیت شرکت گاز استان گفت : با توجه به عملکرد مقایسه ای گازرسانی از بدو تاسیس تا سال ۹۴ نشان می دهد که بیشترین آمار اجرا و توسعه شبکه گازرسانی در اقصی نقاط استان در سال گذشته صورت گرفته است.
وی از رشد ۳۷ درصدی اجرای شبکه گذاری نسبت به سال گذشته خبر داد و افزود : در سال نود و سه ۹۸۸ کیلومتر شبکه گذاری انجام گرفته در صورتیکه در سال گذشته با تلاش مضاعف مجموعه همکاران شرکت گاز استان این میزان به ۱۳۵۲ کیلومتر رسیده است.
مدیرعامل شرکت گاز استان در بخش دیگری از سخنان خود از افزایش قابل توجه تعداد روستاهای بهره مند از گاز طبیعی در سال ۹۴ خبر داد و افزود : در سال گذشته ۲۰۴ روستای استان در اقصی نقاط استان به بهره برداری رسیده است که از نظر تعداد روستاهای بهره مند نیز رکورد جدید در گازرسانی به روستاها از بدو تاسیس شرکت به ثبت رسیده است.
وی میزان کل شبکه گاز اجرا شده در استان را بیش از ۱۷۶۰۵ کیلومتر عنوان نمود و افزود :در طول سال گذشته بطور متوسط روزانه ۳٫۷ کیلومتر شبکه در استان اجرا شده است.
وی افزود : بر این اساس در سال گذشته ۷۰ هزار و ۹۴۸ مشترک جدید پذیرش شده است که از این تعداد ۴۶ هزار و ۵۳۵ مشترک شهری و ۲۴ هزارو ۴۱۳ مشترک روستایی بوده است.
مدیرعامل شرکت گاز استان همچنین از نصب ۱۶ هزارو ۳۸۷ علمک  روستایی ۴  هزارو ۹۷۲ علمک شهری در سال گذشته خبر داد و افزود : در حال حاضر ۶۲ شهر استان و ۱۴۸۵ روستای استان با تحت پوشش قرار دادن ۱۳۹۳۴۶۶ مشترک از نعمت گاز طبیعی بهره مند هستند.
مهندس دینی در خاتمه به برنامه های این شرکت در سال اقتصاد مقاومتی ، اقدام و عمل اشاره و افزود : منابع  پروژه های در دست اجرای استان فراهم گردیده و در حال حاضر ۲۷۰ روستا در دست اجرا و ۱۱۸ روستای دیگر در مرحله انتخاب پیمانکار و ۷۴ روستا در دست طراحی می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پایگاه خبری تحلیلی مهر تبریز We would like to show you notifications for the latest news and updates.
رد
اجازه دادن به اعلان‌ها