ثبت ۲۶۴ ساختمان نا ایمن و پر خطر در تبریز
ثبت ۲۶۴ ساختمان نا ایمن و پر خطر در تبریز
مهرتبریز-مدیرکل مدیریت بحران استانداری آذربایجان شرقی از ثبت ۲۶۴ ساختمان نا ایمن در شهر تبریز خبر داد.

مهرتبریز-مدیرکل مدیریت بحران استانداری آذربایجان شرقی از ثبت ۲۶۴ ساختمان نا ایمن در شهر تبریز خبر داد.

به گزارش خبرنگار ما در تبریز؛ثبت ۲۶۴ ساختمان نا ایمن و پر خطر در تبریزبه گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز آذربایجان شرقی در نشست اعضای ستاد هماهنگی مدیریت بحران استان اعلام شد: از ۲۶۴ ساختمان نا ایمن در تبریز که بالای ۶ طبقه هستند و بیش از دو هزار مترمربع زیربنا دارند، ۱۳۸ ساختمان دولتی و ۱۲۸ ساختمان شخصی و عمومی است که اخطاریه‌های لازم به مالکان آن‌ها صادر شده است.

مینویی، مدیرکل مدیریت بحران استانداری آذربایجان شرقی گفت: از این تعداد، ۳۴ باب تجاری، ۳۲ واحد مسکونی، ۴۲ باب آموزشی، ۶۲ واحد درمانی، ۴۰ باب اداری و ۵۴ باب تجاری – خدماتی است.

مدیرعامل شرکت گاز آذربایجان شرقی هم در این نشست گفت: در اجرای طرح اصلاح و بهینه‌سازی موتورخانه‌ها، تاکنون هفت هزار و ۲۴۳ موتورخانه در استان با هزینه‌ای افزون بر ۴۹ میلیارد تومان اصلاح شده که منجر به کاهش ۱۵ تا ۳۰ درصدی مصرف گاز در آن‌ها شده است.

کمالی با بیان اینکه در شبانه روز گذشته میزان مصرف گاز استان بیش از ۳۷ میلیون مترمکعب بوده است افزود: خوشبختانه در استان محدودیت مصرف گاز نداریم و تلاش داریم گاز نیروگاه حرارتی تبریز را هم تأمین کنیم.

رسول‌زاده معاون راهداری مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان نیز با اشاره به کمبود ماشین آلات سنگین راهداری و راننده‌های متخصص در استان گفت: در صورت بارش شدید برف، در بازگشایی راه‌ها با مشکل جدی مواجه خواهیم شد.

در پی این هشدار، مقرر شد به منظور تأمین ناوگان راهداری استان برای برفروبی، از ظرفیت موجود بنیاد مسکن، پیمانکاران راه و شهرسازی و دهیاری‌ها در زمان‌های بارش سنگین برف استفاده شود.

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیازات ۵ از ۵