جام پرچم، سرآغاز اتفافات نیک در حوزه ورزش
جام پرچم، سرآغاز اتفافات نیک در حوزه ورزش

مهرتبریز-سرپرست شهرداری تبریز المپیاد ورزشی جام پرچم را سرآغازی برای تداوم اتفاقات خوب در حوزه ورزش توصیف کرد. به گزارش خبرنگار ما در تبریز؛ مهدی یوسفی در اختتامیه دومین المپیاد ورزشی جام پرچم، اظهار کرد: از نظر ما همه شرکت‌کنندگان در این المپیاد برنده هستند و آنچه اهمیت دارد، ایجاد شور و نشاط و شادابی […]

مهرتبریز-سرپرست شهرداری تبریز المپیاد ورزشی جام پرچم را سرآغازی برای تداوم اتفاقات خوب در حوزه ورزش توصیف کرد.

به گزارش خبرنگار ما در تبریز؛ مهدی یوسفی در اختتامیه دومین المپیاد ورزشی جام پرچم، اظهار کرد: از نظر ما همه شرکت‌کنندگان در این المپیاد برنده هستند و آنچه اهمیت دارد، ایجاد شور و نشاط و شادابی در جامعه است.

یوسفی با تاکید بر اهتمام شهرداری تبریز برای فراهم ساختن زمینه ورزش عمومی و همگانی برای عموم شهروندان، گفت: ایجاد پایگاه‌های استعدادیابی برای پرورش نیروهای جوان و نوجوان که در ورزش استعداد دارند اما امکانات ندارند نیز بسیار حائز اهمیت است.

او این اقدام را از وظایف مهم شهرداری در حوزه ایجاد نشاط بین شهروندان دانست و افزود: اقدامات و برنامه ریزی هایی در راستای ترویج روحیه امیدبخشی و شادابی بین شهروندان می تواند نقش مهمی در توسعه اجتماعی و فرهنگی شهر ایفا کند.

سرپرست شهرداری تبریز یادآور شد: فراخوان ثبت‌نام این دوره از مسابقات جام پرچم آذر سال جاری منتشر شد و بیش از ۸۲۰۰ نفر از از ورزشکاران نونهال و نوجوان دختر و پسر از تبریز برای شرکت در این مسابقات ثبت‌نام کردند.

یوسفی ادامه داد: رشته‌هایی که برای دومین دوره المپیاد جام پرچم برنامه‌ریزی شد در رشته های فوتسال، مینی فوتبال، والیبال، کشتی، کاراته، تکواندو، کیک بوکسینگ، دفاع شخصی، دو و میدانی، شنا، تنیس روی میز و آمادگی جسمانی و در رده های سنی نونهالان و نوجوانان برای دختران و پسران بود.

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیازات ۵ از ۵