جانبازان و ایثارگران پشتوانه بزرگ جامعه و انقلاب اسلامی هستند
جانبازان و ایثارگران پشتوانه بزرگ جامعه و انقلاب اسلامی هستند

به گزارش خبرنگار ما در تبریز، مهندس شهرام شفیعی به مناسبت ولادت قمر منیر بنی هاشم و روز جانباز با جانبازان جهادگر حاج رحیم پیشنماز محدث جانباز ۳۰ درصد و پدر ۳ شهید، مهندس حاج پرویز شاطری جانباز ۷۰ درصد و فرمانده تیپ مهندس رزمی جنگ ۵۷ فجر جهاد سازندگی آذربایجان و حاج محمد رنجبر، […]

به گزارش خبرنگار ما در تبریز، مهندس شهرام شفیعی به مناسبت ولادت قمر منیر بنی هاشم و روز جانباز با جانبازان جهادگر حاج رحیم پیشنماز محدث جانباز ۳۰ درصد و پدر ۳ شهید، مهندس حاج پرویز شاطری جانباز ۷۰ درصد و فرمانده تیپ مهندس رزمی جنگ ۵۷ فجر جهاد سازندگی آذربایجان و حاج محمد رنجبر، جانباز و جهادگر ۸ سال دفاع مقدس دیدار و گفتگو کرد.

وی در این دیدارها ضمن تبریک ولادت علمدار کربلا و روز جانباز افزود: حضرت عباس علیه السلام بزرگ جانباز تاریخ بشریت است که صحنه کربلا را تجلیگاه ایثار و جانبازی نمود.

معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان جهاد کشاورزی استان با بیان اینکه جانبازان و ایثارگران پشتوانه بزرگ جامعه و انقلاب اسلامی هستند ادامه داد: جانبازان از وادی شهادت به این دنیا بازگشته اند و تلخی ماندن را با شیرینی ادای تکلیف جبران کرده اند.

مهندس شفیعی خاطر نشان کرد: وظیفه ما در قبال این بزرگواران احترام و گرامی داشتن دستاوردهای ایثار ایشان است؛ که جمهوری اسلامی، نظام ولایت فقیه، استقلال، آزادی و امنیت جامعه از جمله این دستاوردهاست.

وی در پایان از محل اصابت موشک به منزل حاج رحیم محدث پیشنمازی در محله مارالان تبریز که منجر به شهادت خانواده ایشان گردید بازدید کرد و با نثار فاتحه ای به روح شهیدان والامقام این حادثه یاد و خاطره آنان را گرامی داشت.

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیازات ۵ از ۵