جریمه ۲۵ میلیاردی واحد لوازم التحریر در آذربایجان شرقی
جریمه ۲۵ میلیاردی واحد لوازم التحریر در آذربایجان شرقی
مهر تبریز: پرونده واحد صنفی لوازم التحریر به دلیل عدم‌ثبت اطلاعات در سامانه تجارت، با جریمه ۲۵ میلیارد ریال به تعزیرات حکومتی ارجاع شد.

به گزارش مهر تبریز، مدیرکل صنعت، معدن و تجارت آذربایجان شرقی گفت: با هوشمندسازی بازرسی ها، نظارت بر اماکن صنفی با استفاده از ظرفیت سامانه‌های برخط، تشدید شده است و از صاحبان صنوف می‌خواهیم، ثبت اطلاعات گردش کالا در سامانه جامع تجارت و انبار‌ها را جدی بگیرند.

محمدجعفر عظمائی افزود: در همین راستا، پرونده تخلف عرضه خارج از شبکه یک واحد صنفی لوازم التحریر در استان، به دلیل عدم ثبت اطلاعات گردش کالا در سامانه جامع تجارت به میزان ۲۵ میلیارد ریال تشکیل و به تعزیرات حکومتی ارجاع شد.

وی با اشاره به اهمیت نظارت دقیق و مستمر بازرسان اداره کل صمت بر کنترل بازار ادامه داد: به منظور صیانت از حقوق مصرف کنندگان اقدامات نظارتی با جدیت و با استفاده از ظرفیت تمام دستگاه‌های نظارتی استان و سامانه‌های جامع انبار و تجارت در حال پیگیری است و با متخلفان وفق قوانین برخورد خواهد شد.

مدیر کل صنعت، معدن و تجارت استان از شهروندان نیز خواست تا در صورت مشاهده هر گونه تخلف صنفی، اعم از گران‌فروشی، کم فروشی، احتکار، عدم درج قیمت و عدم صدور فاکتور را از طریق سامانه این اداره کل و تلفن گویای ۱۲۴ اعلام کنند تا در اسرع وقت به این شکایات رسیدگی شود.

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیازات ۵ از ۵