جلسه ارزیابی عملکرد واحدهای شهرداری منطقه ۷ برگزار شد
جلسه ارزیابی عملکرد واحدهای شهرداری منطقه ۷ برگزار شد
مهر تبریز: جلسه ارزیابی عملکرد هفتگی واحدهای شهرداری منطقه ۷ تبریز با حضور شهردار منطقه و معاونین و مدیران برگزار شد.

به گزارش مهر تبریز، شهردار منطقه ۷ تبریز در بررسی عملکرد واحد عمران، به بررسی پروژه‌های عمرانی، پیشرفت فیزیکی پروژه‌‌های مهم و درحال اجرا، میزان آسفالت توزیع شده در هفته‌ اخیر و سایر عملکردهای عمرانی، پرداخت.
وی اظهار کرد: پروژه هایی مثل پارک ابوذر تا پایان سال افتتاح و پل های عابر پیاده در سطح منطقه احداث و نورپردازی شود.
آدی بیگ با اشاره به تداوم کف‌سازی آخماقیه با پیگیری شهردار ناحیه ۲، افزود: شهرداران نواحی باید تجهیزات و امکانات ورزشی سطح حوزه را بررسی کرده و امکانات ورزشی را در محوطه باز پارک ها و مجتمع های پرجمعیت افزایش دهند.
شهردار منطقه ۷ تبریز ادامه داد: در واحد امور مالی، علاوه بر پرداخت دیون مربوط به واحدهای فضای سبز، به بررسی ماشین آلات و بررسی هزینه های تعمیرات ، بهسازی و نگهداری و پرداخت مالی به نمایندگی های مجاز و تعمیرگاه‌ها رسیدگی کرد.
آدی بیگ با اشاره به تشکیل کمیته زیباسازی در منطقه برای آمادگی برای سال نو، عنوان کرد: برای زیباسازی جنوب غرب تبریز در آستانه سال نو از نظرات تمامی افراد در این زمینه استفاده خواهیم کرد.
شهردار منطقه ۷ تبریز از اجرای عملیات حفر چاه های جذبی برای کنترل و مدیریت آبهای سطحی و همچنین جلوگیری از هدر رفت آب در منطقه خبر داد، افزود: شهرداران نواحی باید محل های مستعد برای حفر چاه های جذبی را شناسایی و اقدامات لازم را در این خصوص انجام دهند.
وی عنوان کرد: در بودجه سال آتی تجهیز کتابخانه های مدارس در نظر گرفته شده است و هفته بعد دیدار مردمی در کتابخانه فاتح برگزار می شود.
شهردار منطقه ۷ تبریز گفت: از ابتدای تبریز تا رسالت، دیوارنگاره زیبا طراحی و اجرا می کنیم و در سطح حوزه تلویزیون شهری نصب خواهد شد.
آدی بیگ بیان کرد: با توجه به اینکه نخبگان سرمایه های کشور و شهر هستند، نخبگان منطقه باید شناسایی شود.
گفتنی است در پایان جلسه از پاکبان تلاشگر و زحمت کش منطقه آقای شجاع زمانی با اهدا لوح تقدیر شد.

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیازات ۵ از ۵