جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان استان آذربایجان شرقی برگزار شد
جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان استان آذربایجان شرقی برگزار شد
مهر تبریز:  جلسه  ستاد ساماندهی امور جوانان استان آذربایجان شرقی  با حضور  تراب محمدی، معاون سیاسی و اجتماعی استانداری آذربایجان شرقی، ستوده نژاد، مدیرکل ورزش و جوانان استان و جمعی از مدیران و مسئولان دستگاه های مختلف استان در اداره کل ورزش و جوانان استان برگزار شد.
به گزارش مهر تبریز، در این جلسه ابتدا امان زاده معاون ورزشی اداره کل ورزش و جوانان استان گزارشی از وضعیت ورزش استان ارائه و سپس حسین دهقان رئیس گروه ساماندهی امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان در خصوص وضعیت و مشکلات حوزه جوانان گزارش داد.
سپس ستوده نژاد مدیرکل ورزش و جوانان استان مصوبات و دستورات جلسات قبل را تشریح و نظرات حاظران بیان شد.
در پایان تراب محمدی با تقدیر از تشکیل جلسات تخصصی حوزه ورزش و جوانان گفت: تمامی دستگاه ها در حوزه ورزش و جوانان به خصوص در بحث های ملی و مذهبی وظایف مهمی بر عهده دارند و بایستی در این زمینه بیش از پیش تلاش کنند.
وی در ادامه افزود: هویت ملی ایرانیان بسیار بیشتر از جوامع دیگر هست و نباید از این نکته غافل شد.
محمدی با اشاره به وحدت ایرانیان تصریح کرد: ایرانیان از همان ابتدای تاریخ همواره وحدت خود را حفظ کردند و به واسطه ظهور اسلام افتخارات بزرگی همچون دانشمندان بزرگ ایران به جهان به دست آمده است. اگر هویت ملی در بین جوانان تقویت شود بسیاری از مشکلات حل می شود با فعالیت در این زمینه بسیاری از مشکلات کشور حل خواهد شد.

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیازات ۵ از ۵