حضور در انتخابات، معیار و ملاک ولایت مداری
حضور در انتخابات، معیار و ملاک ولایت مداری
مهر تبریز: گردهمایی فرماندهان و مسئولان یگان نیروی زمینی استانهای آذربایجان شرقی و اردبیل با حضور فرمانده نیروی زمینی محوری ارتش در قرارگاه عملیاتی لشکر ۲۱ حمزه برگزار شد.

به گزارش مهر تبریز، امیر سرتیپ حیدری در این همایش، حضور در انتخابات را معیار و ملاک ولایت مداری دانست و افزود: ارتش ما یک ارتش انقلابی و معنوی است و شرکت در انتخابات یک حق اجتماعی و یک وظیفه شرعی و قانونی است و حضور پرشور و پر نشاط در انتخابات یک عمل صالح و الهی است.

وی ادامه داد: نگاه تمام دنیا به برگزاری انتخابات در ایران و این انتخابات یکی از وجوه بارز و درخشان جمهوری اسلامی ایران است چرا که امروز راهبرد دشمنان تحریف واقعیت‌ها و دستاورد‌های انقلاب اسلامی جهت مأیوس کردن مردم و عدم حضور در انتخابات است و بهترین راه مقابله در جنگ تبلیغاتی و ترکیبی، جهاد تبیین است.

فرمانده نیروی زمینی ارتش تصریح کرد: دشمنان می‌خواهند با کمرنگ کردن حضور مردم در پای صندوق‌های رای نقشه هایشان را علیه جمهوری اسلامی ایران عملی کنند، اما مردم بصیر ما به ویژه نیرو‌های مسلح با حضور همگانی در پای صندوق‌های رای نقشه‌های دشمنان را نقش بر آب خواهند کرد.

رئیس اداره عقیدتی سیاسی نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران هم گفت: انتخابات به عنوان یکی از مردمی‌ترین مؤلفه‌های جمهوری اسلامی ایران از آغاز پیروزی انقلاب تا کنون مورد توجه دوستان و دشمنان بوده است و همواره دشمنان را بر آن داشته تا با ناامید کردن ملت از نظام، مردم را از حق قانونی و اجتماعی و سیاسی خود یعنی حق تعیین سرنوشت دور نگاه دارد

حجت الاسلام و المسلمین صالحی نسب افزود: از اهداف نظام سلطه در انتخابات نفوذ در حاکمیت کشور، بستری برای بی ثبات سازی، فراهم نمودن بستری برای مشروعیت زدایی انتخابات و فرصتی برای فتنه انگیزی در جامعه است.

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیازات ۵ از ۵
  • منبع خبر : فرمانده نیروی زمینی ارتش: