حضور سرپرست شهرداری تبریز در مراسم بزرگداشت مرحوم اسماعیل جبارزاده استاندار اسبق آذربایجان شرقی
حضور سرپرست شهرداری تبریز در مراسم بزرگداشت مرحوم اسماعیل جبارزاده استاندار اسبق آذربایجان شرقی

به گزارش خبرنگار ما در تبریز؛ مهدی یوسفی صبح امروز همراه با رئیس و سخنگوی شورای اسلامی شهر تبریز در آیین بزرگداشت مرحوم اسماعیل جبارزاده، استاندار اسبق آذربایجان‌شرقی حضور یافت و با نثار فاتحه‌ای یاد وی را گرامی داشت. آیین بزرگداشت مرحوم اسماعیل جبارزاده صبح امروز با حضور نماینده ولی‌فقیه و استاندار آذربایجان‌شرقی، نمایندگان مردم […]

به گزارش خبرنگار ما در تبریز؛ مهدی یوسفی صبح امروز همراه با رئیس و سخنگوی شورای اسلامی شهر تبریز در آیین بزرگداشت مرحوم اسماعیل جبارزاده، استاندار اسبق آذربایجان‌شرقی حضور یافت و با نثار فاتحه‌ای یاد وی را گرامی داشت.

آیین بزرگداشت مرحوم اسماعیل جبارزاده صبح امروز با حضور نماینده ولی‌فقیه و استاندار آذربایجان‌شرقی، نمایندگان مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی، رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر تبریز، سرپرست شهرداری تبریز، استانداران ادوار آذربایجان‌شرقی، فرماندهان نظامی و انتظامی ارشد استان، مدیران کل ادارات و سازمان‌های دولتی، خانواده معظم شهدا و مردم قدردان تبریز برگزار شد.

مرحوم اسماعیل جبارزاده، متولد ۱۳۳۹ شهرستان خوی بود که چهار دور به عنوان نماینده مردم تبریز آذرشهر و اسکو انتخاب شده و جزو پیشکسوتان قوه مقننه بود که در دولت یازدهم استاندار آذربایجان‌شرقی و در دولت دوازدهم معاون سیاسی وزیر کشور شد.

وی از رزمندگان سپاه عاشورا در هشت‌سال دفاع مقدس و مسئول بهداری آن بود

او در شبانگاه چهارشنبه ۲۷ بهمن ۱۴۰۰ در سن ۶۱ سالگی بر اثر ایست قلبی درگذشت.

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیازات ۵ از ۵