حضور سرپرست شهرداری تبریز در شهرداری منطقه ۶تبریز
حضور سرپرست شهرداری تبریز در شهرداری منطقه ۶تبریز

مهرتبریز-سرپرست شهرداری تبریز با حضور در شهرداری منطقه ۶ و دیدار با مدیران این منطقه، در جریان آخرین وضعیت خدمات و عملکرد آن قرار گرفت. به گزارش خبرنگار ما در تبریز؛ مهدی یوسفی در جمع مدیران شهرداری منطقه ۶ تبریز اظهار کرد: جلب رضایت عمومی مهمترین انتظار ما از مدیران مجموعه است که می‌بایست در […]

مهرتبریز-سرپرست شهرداری تبریز با حضور در شهرداری منطقه ۶ و دیدار با مدیران این منطقه، در جریان آخرین وضعیت خدمات و عملکرد آن قرار گرفت.

به گزارش خبرنگار ما در تبریز؛ مهدی یوسفی در جمع مدیران شهرداری منطقه ۶ تبریز اظهار کرد: جلب رضایت عمومی مهمترین انتظار ما از مدیران مجموعه است که می‌بایست در آستانه عید نوروز با تقویت خدمات محله‌ای و طرح های دیگر به این مهم دست یافت.

وی ادامه داد: همچنین دو ورودی مهم تبریز در این منطقه قرار دارد که انتظار می‌رود در ایام نوروز به بهترین شکل آماده سازی شود تا در بدو ورود گردشگران درصورت کاهش شیوع ویروس کرونا، به بهتین شکل ممکن آماده استقبال از مسافران در شهرمان باشیم.

یوسفی همچنین گفت: مدیران کاربلد و متخصص تیم مدیریتی شهرداری منطقه ۶ را تشکیل داده‌اند و از این بابت انتظار می‌رود عملکرد این منطقه در سال آتی رو به بهبودی برود.

وی اضافه کرد: باتوجه به عملکرد مناطق و بررسی های صورت گرفته می‌توان گفت منطقه ۶، از مناطق با عملکرد مناسب از نظر عملکردی در حوزه‌های مختلف است و ما منتظر اتفاقاتی خوب در سال ۱۴۰۱ در این منطقه هستیم.

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیازات ۵ از ۵