حماسه ۹ دی نتیجه تدبیر مقام معظم رهبری و بصیرت مردم بود
حماسه ۹ دی نتیجه تدبیر مقام معظم رهبری و بصیرت مردم بود
مهرتبریز-حجت الاسلام امیر نژاد گفت: حماسه ۹ دی نتیجه تدبیر مقام معظم رهبری و بصیرت مردم بود.

مهرتبریز-حجت الاسلام امیر نژاد گفت: حماسه ۹ دی نتیجه تدبیر مقام معظم رهبری و بصیرت مردم بود.

به گزارش خبرنگار ما؛حجت الاسلام امیرنژاد مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه هشترود در گفتگو با خبرنگاران  گفت: حضور و ایمان دینی مردم و تدبیر و حرکت مدبرانه مقام معظم رهبری، سبب تجلی ۹ دی شد و انقلاب دیگری شد که موجب یاس و ناامیدی دشمنان و فتنه گران شد.
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه هشترود با تاکید بر دشمن شناسی، اظهار کرد: باید دشمن شناس و دوست شناس بوده و با دوستان هم افزایی کرد و در مقابل دشمنان ایستاد.

وی با تاکید بر بصیرت و هوشیاری در مقابله با فتنه ها و توطئه های دشمنان، گفت: باید بلوغ فکری داشت و هوشیار بود و اسیر توطئه های دشمنان در فضای مجازی نشویم.

حجت الاسلام امیر نژاد با اشاره به حماسه یوم الله ۹ دی افزود: تقلب در انتخابات کلید واژه اصلی فتنه در سال ۸۸ بود و با گرم کردن بحث تقلب در انتخابات قبل از اتمام رأی‌گیری و با حمایت‌های دشمنان نظام و همچنین سو استفاده از احساسات مردم شکل گرفت اما هدف اصلی این عملیات از پیش طراحی شده براندازی نظام و اسلام بود که مردم در حماسه ۹ دی با بصیرت نقشه‌های دشمنان را خنثی کردند.

وی بیان داشت: در دی ماه سال ۸۸ وقتی بعد از ۸ ماه دشمنی و دروغ و توطئه، با توهین آشوبگران به مقدسات و ساحت مقدس حضرت اباعبدالله در روز عاشورا، مردم انقلابی و با بصیرت همه کشور در روز ۹ دی حماسه‌ای بزرگ آفریدند و با یک حرکت خود جوش، راهپیمایی باعظمت ۹ دی به وجود آوردند و دشمنانی را که امید داشتند و با صراحت از آن ایام پشتیبانی می‌کرد را ناامید ساختند.

اسماعیل رحیمی / هشترود

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیازات ۵ از ۵