حمایت از زنان کارآفرین استان در قالب خوشه‌های صنعتی
حمایت از زنان کارآفرین استان در قالب خوشه‌های صنعتی

مهرتبریز: مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری آذربایجان شرقی گفت: از زنان کار آفرین در قالب خوشه های صنعتی حمایت ویژه صورت می گیرد.

به گزارش مهرتبریز،پروین اشراقی در نشست شورای توسعه و تعاون بانوان کارآفرین استان، اظهار داشت: با پایلوت قرار دادن یک خوشه صنعتی که در آن زنان کار آفرین زیادی وجود دارند‌ از زنان کار آفرین حمایت می شود.

وی افزود: کارآفرینی و اشتغال زایی برای زنان اولویت کاری دفتر امور بانوان استانداری بوده و مدیریت عالی استان نیز از فعالیت های بانوان حمایت کامل می کند.

وی با بیان اینکه زنان نقش موثری در برهه های مختلف انقلاب داشتند، افزود: مدیریت زنان پدیده ای نوپاست و باید با همبستگی بیشتری حمایت از فعالیت زنان را پیش ببریم.

اشراقی در ادامه سخنان خود با اشاره به نقش زنان در برنامه های تبریز ۲۰۱۸ خاطرنشان کرد: برنامه های ملی تمام وزارتخانه ها در حوزه زنان را برسی می کنیم تا برنامه های خود در حوزه زنان را در تبریز برگزار کنند.

در ادامه این نشست مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی آذربایجان شرقی نیز با اشاره به نگاه مثبت دولت به حضور زنان در عرصه های مختلف اجتماعی،‌ سیاسی و اقتصادی، گفت : خود را در قبال بانوان کارآفرین و بانوانی که علاقمند به سرمایه گذاری صنعتی هستند، مسئول تر احساس می کنیم و در این راستا از هیچ حمایتی دریغ نخواهیم کرد.

سید مرتضی نیرومند اسکویی در ادامه تصریح کرد : شرکت شهرک های صنعتی آمادگی خود را جهت ارائه تخفیفات لازم برای زنان کارآفرین در زمینه سرمایه گذاری و اعطای وام اعلام می دارد.

وی همچنین با بیان اینکه زمینه تبدیل زنان سرمایه دار به سرمایه گذار وجود دارد، گفت: این شرکت آمادگی دارد تا با برگزاری تور صنعتی اختصاصی برای بانوانی که توان سرمایه گذاری در بخش صنعتی را دارند، جذابیت ها و مشوق ها موجود در حوزه صنعت را معرفی کند.

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیازات ۵ از ۵