خدمات درمانگاهی شبانه روزی اداره کل سلامت شهرداری تبریز در کربلای معلی
خدمات درمانگاهی شبانه روزی اداره کل سلامت شهرداری تبریز در کربلای معلی
مهرتبریز: اکیپ درمانی و پرستاری اداره کل سلامت و امور اجتماعی به همراه دیگر پرسنل تخصصی و خدماتی در قالب موکب جنت الحسین(ع) شهرداری جهت خدمت رسانی به زائران اربعین در کربلای معلی مستقر شد.

به گزارش خبرنگار ما؛ طی چندین سال متمادی با ارائه خدمات درمانی توسط شهرداری تبریز برای زائران اربعین در کربلا، امسال نیز با حضوری چشمگیرتر و با خدمات منسجم و تجهیزات بهتر این حضور تداوم دارد.

طبق پیش بینی و دستور کار به دلیل ثبت نام و استقبال کم نظیر خیل مشتاقان اباعبدالله الحسین(ع) وظیفه این اداره نیز مضاعف شده و بر همین اساس تجهیزات دارویی و بهداشتی در حد نیاز به کربلا انتقال یافته است که با استقرار اتوبوس سیار کلینیکی شهرداری پرسنل تخصصی حوزه درمان در کنار دیگر متولیان نظام سلامت به طور شبانه روزی برای زائران خدمات لازم را ارائه می‌دهند.

این هم افزایی اداره کل سلامت و امور اجتماعی شهرداری با وزارت بهداشت، هلال احمر و دستگاه‌های نظام سلامت و درمان و پشتیبانی بیمارستانهای شهر کربلا تا اتمام همایش معنوی اربعین ادامه دارد که علاوه بر قرب الهی و کسب فیوضات متعالی برای خادمین آستان سیدالشهدا موجب ارتقا شرایط مناسب روحی و روانی و افزایش ضریب سلامت زائران خواهد بود.