خدمات رسانی شرکت توزیع نیروی برق تبریز به بیش از یک میلیون مشترک
خدمات رسانی شرکت توزیع نیروی برق تبریز به بیش از یک میلیون مشترک
مهر تبریز: مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تبریز از خدمات رسانی این شرکت به یک میلیون و ۱۱۶ هزار و ۳۱۸ مشترک خانگی،صنعتی،کشاورزی و عمومی در ۳ شهرستان تبریز، آذرشهر و اسکو خبر داد.

به گزارش مهر تبریز، اکبر فرج نیا در سلسله نشست‌های رسانه‌ای رسم خدمت ویژه گزارش عملکرد دستگاه‌های اجرایی آذربایجان‌شرقی با بیان اینکه در دولت سیزدهم با تلاش همکاران اقدامات خوبی انجام شده است افزود: طی دولت سیزدهم ۵۸۴ واحد صنعتی و ۲۳۴ مشترک کشاورزی به شبکه برق تبریز پیوستند.

وی خاطرنشان کرد: طی دوران دولت سیزدهم ۶هزار و ۹۹۰ پروژه با اعتباری بالغ بر ۹ هزار و ۹۳۰ میلیارد ریال در شهرستان های تبریز، آذرشهر و اسکو اجرا و به بهره برداری رسیده است.

وی ادامه داد: از مجموع پروژه های اجرا شده ۵ هزار و ۶۶۲ پروژه با اعتبار بیش از ۸ هزار و ۲۹۹ میلیارد ریال مربوط به شهرستان تبریز و ۶۹۹ پروژه با اعتبار ۸۱۷ میلیارد و ۳۱۴ میلیون ریال مربوط به شهرستان اسکو و ۶۲۹ پروژه با اعتیار بیش از۸۱۴ میلیارد ریال مربوط به شهرستان آذرشهر است.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تبریز  با اشاره مساحت ۴ هزار و ۷۷۰ کیلومترمربعی مناطق تحت پوشش برق تبریز اظهار کرد: این شرکت افتخار خدمات رسانی به یک میلیون و ۱۱۶ هزار و ۳۱۸ مشترک خانگی،صنعتی،کشاورزی و عمومی در ۳ شهرستان تبریز، آذرشهر و اسکو را دارد.

فرج نیا ادامه داد از سال ۱۳۹۸ تاکنون با تلاش همکاران شرکت و همراهی فرماندهی انتظامی استان، بیش از ۱۱ هزار دستگاه غیرمجاز استخراج رمزارز در مناطق تحت پوشش برق تبریز کشف و ضبط شده است.

وی بیان کرد: با تلاش همکاران شرکت طی در دوران دولت سیزدهم نزدیک ۳۰ هزار و ۲۱۲ انشعاب غیرمجاز در مناطق تحت پوشش برق تبریز شناسایی و جمع آوری شده است.