خدمت‌رسانی و توجه به محلات کم‌برخوردار، اولویت اصلی شهرداری منطقه۱۰
خدمت‌رسانی و توجه به محلات کم‌برخوردار، اولویت اصلی شهرداری منطقه۱۰

مهرتبریز-شهردار منطقه ۱۰ تبریز خدمت‌رسانی و افزایش رضایتمندی شهروندان را اولویت اصلی مدیریت این منطقه عنوان کرد. به گزارش خبرنگار ما در تبریز، روح الله متفکر آزاد عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی به همراه احد صادقی عضو شورای اسلامی شهر تبریز و حسن گنجی شهردار منطقه ۱۰ با حضور در مسجد حجت‌بن‌الحسن خیابان عباس‌زاده […]

مهرتبریز-شهردار منطقه ۱۰ تبریز خدمت‌رسانی و افزایش رضایتمندی شهروندان را اولویت اصلی مدیریت این منطقه عنوان کرد.

به گزارش خبرنگار ما در تبریز، روح الله متفکر آزاد عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی به همراه احد صادقی عضو شورای اسلامی شهر تبریز و حسن گنجی شهردار منطقه ۱۰ با حضور در مسجد حجت‌بن‌الحسن خیابان عباس‌زاده از نزدیک در جریان مسایل و مشکلات اهالی قرار گرفتند.
در این دیدار متفکر آزاد با تاکید بر مسئولیت‌پذیری بیش از پیش مدیران و شهرداران برای حل مشکلات مردمی گفت: مسئولیت‌های بزرگ نباید مسئولان را از توجه به مسائل کوچک شهری و مردمی باز دارد، چراکه شاید مشکل جزئی از منظر مدیران برای یک شهروند کلی ارزش دارد و گره‌گشایی از این مشکل می‌تواند کل زندگی یک شهروند را متحول کند.
وی تاکید کرد: با وجود مشکلات، باید تلاش کنیم با تامین اعتبارات مورد نیاز، مدارسی که نیاز به تخریب و بازسازی دارند را در اولویت قرار دهیم.
احد صادقی دبیر شورای اسلامی شهر تبریز نیز در این دیدار مردمی اتمام پروژه‌های نیمه‌کاره و پیگیری جدی خدمت‌رسانی به مناطق محروم را اولویت اصلی در سیاست‌های کلی شورا و شهرداری عنوان کرد.
وی با تاکید بر لزوم تکمیل مسیرگشایی‌های ناقص افزود: بعضی مسیرگشایی‌هایی مانند خیابان ۴۲ متری ناقص مانده جزو اولویت‌های ما است که امیدواریم با پیگیری‌های لازم، ساماندهی و تکمیل شود تا گره ترافیکی در این مناطق باز شود.
حسن گنجی شهردار منطقه ۱۰ نیز خدمات‌رسانی شایسته به شهروندان و ارتقای رضایتمندی عمومی را با استفاده کامل از ظرفیت‌ها و امکانات از اولویت‌های اصلی این منطقه برشمرد و افزود: مساجد هر محله نقش بی‌بدیلی در ترویج فرهنگ، تمدن و تربیت شهروندان و اجرای امور شهری دارد و برگزاری دیدارهای مردمی در فضای صمیمانه و معنوی مساجد، فرصت مناسبی برای بررسی و رفع مشکلات شهروندان است.
وی از طرح‌های مختلف شهرداری منطقه ۱۰ در بخش‌های عمرانی، خدماتی و محله‌محور توضیحاتی ارائه داد.
گنجی با تاکید بر تسریع در حل مشکلات آنان و توزیع متوازن خدمات در جهت تأمین رفاه و آسایش ساکنان سطح حوزه گفت: بیش از پیش به مسئله رفاه و آسایش مردم در چنین مناطقی توجه ویژه‌ای صورت گیرد.
شهردار منطقه ۱۰ احداث پارک بانوان شهرک ارم، اتمام مسیرگشایی سطح منطقه، آسفالت و بهبود کیفیت خدمات، وضعیت روشنایی معابر سطح حوزه به‌ویژه مناطق حاشیه‌نشین و … را از اولویت‌های مدیریت شهرداری منطقه ۱۰ برای جلب رضایت شهروندان برشمرد و از تلاش و بررسی‌های صورت‌گرفته در خصوص فراهم کردن زیرساخت‌های لازم برای اجرای پروژه‌های اولویت‌دار بر اساس نیازسنجی‌های به عمل آمده خبر داد.
در پایان این دیدار به مناسبت هفته بسیج از پدر شهید میلاد جبارپور و بسیجیان پایگاه مقاومت شهید بهشتی تقدیر شد.