تشکیل کمیته مدیریت و پیشگیری از فوت ناشی از خودکشی در هشترود
تشکیل کمیته مدیریت و پیشگیری از فوت ناشی از خودکشی در هشترود
مهرتبریز-کمیته مدیریت و پیشگیری از فوت ناشی از خودکشی در راستای اجرای سند استانی پیشگیری از رفتارهای آسیب رسان و خودکشی در هشترود تشکیل شد.

به گزارش مهر تبریز، فرماندار هشترودگفت: قطعا با شفاف سازی حداکثری برای نوجوانان و قشر آسیب پذیر می‌توان در روند کاهشی این آمار و ارقام و کنترل مسأله خودکشی اقدامات لازم را به انجام رساند.

ابوالفضل  پاشائی در این جلسه، ضمن تشکر از اقدامات اعضای کارگروه شهرستان در راستای کنترل و کاهش آسیب های اجتماعی،با بیان اینکه فرهنگ سازی،آموزش مهارت های زندگی سالم و نشاط اجتماعی از اولویت های کاری این کارگروه می باشد اظهار داشت: در زمینه کاهش آسیب های اجتماعی باید فرهنگ سازی متناسب با جامعه و آموزشهای لازمه انجام گیرد.

وی تخصصی کردن کارگروه اجتماعی و فرهنگی و تمرکز بر آسیب ها و مسائل اجتماعی شهرستان برای نیل به کنترل و کاهش این معضلات را از اهم مسائل بیان کرد و با اشاره به روند کاهشی آمار و نرخ خودکشی در سالجاری در مقایسه با سال قبل، آن را دستاورد خوب و مهمی برای شهرستان عنوان نمود.

فرماندار شهرستان هشترود؛ استمرار برگزاری کلاس ها و کارگاه‌های آموزشی در حوزه پیشگیری از خودکشی و همچنین اطلاع رسانی و آگاهی‌بخشی عموم مردم را بسیار ضروری برشمرد و افزود: قطعا با شفاف سازی حداکثری برای نوجوانان و قشر آسیب پذیر می‌توان در روند کاهشی این آمار و ارقام و کنترل مسأله خودکشی اقدامات لازم را به انجام رساند.

اسماعیل رحیمی / هشترود

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیازات ۵ از ۵